Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stacje Zasilania

( ilość produktów: 2 )

Ładowarki Ugreen o mocy 65W i ładowarki powyżej 65W to prawdziwe rewolucyjne urządzenia, które zmienią Twój sposób ładowania! Wyposażone w nowoczesną technologię GaN i USB-C, te szybkie ładowarki zapewniają niezrównane efektywność i prędkość ładowania. Ugreen to marka, która gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego możesz być pewien, że Twoje urządzenia są w dobrych rękach. Z ładowarkami o mocy 65W i powyżej, nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o brak energii. Kup teraz i doświadcz różnicy, jaką mogą przynieść ładowarki Ugreen!

Ładowarki Ugreen o mocy 65W Szybkie ładowarki GaN USB-C

Ładowarki Ugreen o mocy 65W z technologią GaN i portem USB-C to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich osób, które poszukują szybkiego i efektywnego sposobu naładowania swoich urządzeń. Dzięki wykorzystaniu technologii GaN (azotek galu), te ładowarki oferują wyższą efektywność i lepsze zarządzanie ciepłem w porównaniu do tradycyjnych ładowarek. To oznacza, że Twoje urządzenia ładują się szybciej, a ładowarka nie nagrzewa się tak bardzo, co przekłada się na dłuższą żywotność zarówno ładowarki, jak i Twojego urządzenia.

Ładowarki Ugreen o mocy 65W są kompatybilne z szerokim zakresem urządzeń, od smartfonów i tabletów, przez laptopy, aż po konsolki do gier. Dzięki zastosowaniu portu USB-C, te ładowarki mogą dostarczyć pełną moc do urządzeń, które obsługują szybkie ładowanie przez USB-C, takie jak najnowsze modele iPhone'a, iPad Pro czy MacBook Pro. W praktyce oznacza to, że możesz naładować swoje urządzenie do 50% w ciągu zaledwie 30 minut.

Jeśli szukasz wydajnej, uniwersalnej ładowarki, która pozwoli Ci szybko naładować swoje urządzenia bez obaw o przegrzewanie, ładowarki Ugreen o mocy 65W z technologią GaN i portem USB-C to doskonały wybór. W naszej ofercie znajdziesz różne modele, dostosowane do różnych potrzeb i budżetów.

Ładowarki o mocy powyżej 65W

Ładowarki o mocy powyżej 65W to potężne narzędzia, które zapewniają szybkie i efektywne ładowanie nawet najbardziej wymagających urządzeń. Dzięki większej mocy, te ładowarki są idealne do ładowania laptopów, konsoli do gier i innych urządzeń o dużej mocy, które wymagają więcej energii do ładowania. Dzięki zastosowaniu technologii takich jak GaN i USB-C, te ładowarki oferują nie tylko szybkie ładowanie, ale również lepsze zarządzanie ciepłem i wyższą efektywność, co przekłada się na dłuższą żywotność zarówno ładowarki, jak i Twojego urządzenia.

W naszej ofercie znajdziesz ładowarki o mocy powyżej 65W od różnych producentów, w tym Ugreen, Anker i inne. Wszystkie nasze ładowarki są kompatybilne z szerokim zakresem urządzeń i obsługują szybkie ładowanie przez USB-C, co oznacza, że możesz ładować swoje urządzenia szybciej i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ładowarki do swojego laptopa, tabletu, smartfona czy konsolki do gier, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w naszej ofercie.

Jeśli szukasz potężnej ładowarki, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom, ładowarki o mocy powyżej 65W to doskonały wybór. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru ładowarki, która najlepiej spełni Twoje potrzeby.

pixel