Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)
Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)

Ugreen SC-SC jednomodowy kabel patchcord światłowód 3 m sieciowy żółty (70664 NW131)

  • Ugreen SC-SC to 3-metrowy, żółty kabel patchcord światłowodowy jednomodowy, idealny do zastosowań sieciowych.
Długość kabla (m)
11,51 PLN
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostepny
Produkt niedostepny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 PLN są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 PLN są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Wysokiej jakości połączenie z Ugreen SC-SC jednomodowym patchcordem światłowodowym

Twój internet działa wolno? Potrzebujesz szybszego i stabilniejszego połączenia? Patchcord światłowodowy od Ugreen to rozwiązanie dla Ciebie. Wyposażony w jednomodowe włókno o obniżonym piku wodnym, ten kabel zapewnia wysoką przepustowość i niską tłumienność sygnału. To oznacza, że możesz cieszyć się szybkim i niezawodnym połączeniem internetowym, niezależnie od tego, czy przeglądasz strony internetowe, oglądasz filmy, czy pracujesz zdalnie.

Patchcord światłowodowy Ugreen

Prosty w użyciu i wygodny do montażu

Ugreen SC-SC jednomodowy patchcord światłowodowy jest łatwy w obsłudze dzięki zastosowaniu złączy typu SC. Dzięki nim połączenie kabla jest proste i szybkie, a jego prostokątny przekrój pozwala na gęste upakowanie złączy na panelu. To oznacza, że możesz z łatwością podłączyć kabel do swojego routera, switcha czy innych urządzeń sieciowych.

Wysoka odporność na uszkodzenia i ekstremalne warunki

Patchcord Ugreen został zaprojektowany z myślą o trudnych warunkach pracy. Jego odporność na uszkodzenia oraz ochrona przeciwpyłowa sprawiają, że jest idealny do stosowania zarówno w domu, jak i w biurze. Dodatkowo, dzięki wysokiemu zakresowi temperatury pracy (od -40℃ do 85℃), kabel ten doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Wysoka kompatybilność z istniejącą siecią światłowodową

Zastanawiasz się, czy patchcord Ugreen będzie kompatybilny z Twoją siecią? Nie musisz się o to martwić. Dzięki zastosowaniu włókna jednomodowego o obniżonym piku wodnym, kabel ten jest w pełni kompatybilny z istniejącą siecią światłowodową. To oznacza, że możesz bez problemu dokonać wymiany kabli w swojej sieci, nie martwiąc się o kompatybilność.

Specyfikacja techniczna

  • Producent: UGREEN
  • Model: NW131
  • Kod produktu: 70664
  • Przesył danych: 1Gbps / 10Gbps
  • Długość przewodu: 3 m
  • Materiał: PVC + nylonowy oplot
  • Kolor: Niebieski
  • Typ złącza: SC-SC
  • Włókno jednomodowe
  • Tłumienie: 0,4 dB/km - 1310 nm / 0,25 dB/km - 1550 nm
  • Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25
  • Tłumienność odbiciowa [dB]: > 50
Marka
Symbol
6957303876648
Kod producenta
6957303876648
Długość przewodu (m)
3
Długość kabla
3
Długość kabla (m)
3
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel