Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Adaptery Ugreen

( ilość produktów: 127 )

Adaptery Ugreen to szereg produktów umożliwiający Ci obsługę technologii bluetooth, podłączenie Wi-Fi do większości urządzeń. Adaptery umożliwiają także łączność między różnymi sprzętami np. monitorem a laptopem, telewizorem, ładowarką i wieloma innymi. Dzięki temu niewielkiemu gadżetowi możesz zamienić port lub złącze micro USB na USB, lub każde inne. W sklepie UGREEN.pl mamy wiele przejściówek i adapterów, które mogą rozwiązać setki problemów związanych z łącznością między sprzętami. 

Adaptery Bluetooth

Adaptery Bluetooth służą utworzeniu łączności bezprzewodowej między urządzeniami. Jeśli Twój laptop lub głośniki nie obsługują tej technologii, dzięki adapterom Bluetooth Ugreen możesz ją zainstalować. Sprzęt starszej generacji nie zawsze w nią jest wyposażony, a jej brak zdecydowanie ogranicza współprace z innym sprzętem. To niewielkie urządzenie, które w prosty sposób skonfigurujesz w kilka chwil.

Adaptery Wi-Fi

Adaptery Wi-Fi to niezbędne akcesoria, jeśli w Twoim laptopie lub komputerze nie ma możliwości bezprzewodowego podłączenia internetu. Ciężko sobie to wyobrazić, ale jest wiele sprzętów, w których obsługa Wi-Fi nie jest dostępną opcją. Dlatego w niemal każdym urządzeniu możesz zrobić to sam, instalując Adaptery Wi-Fi. To akcesoria, które nie wpływają na szybkość przesyłu danych.

Adaptery USB-C

Adaptery USB-C zapewnią Ci dostęp do każdego urządzenia, które wymaga tego złącza. To przejściówki, które pozwalają podłączyć kabel HDMI, Ethernet lub inne do portu USB-C. To może być bardzo proste, żeby do Twojego nowego laptopa, podłączyć np. straszy monitor.

Adaptery HDMI

Adaptery HDMI to najlepsze rozwiązanie, jeśli w komputerze nie masz takiego portu. Za pomocą przejściówki HDMI podłączysz taki kabel do każdego sprzętu. Do laptopa z portem USB-C, VGA, DVI, MiniDisplay Port lub Ethernet. Połączenie laptopa z monitorem jest o wiele prostsze z tym niewielkim gadżetem.

Adaptery USB-A

Adaptery USB-A przydadzą się wszędzie tam, gdzie używa się złącza micro USB lub USB-C. Ta niewielka przejściówka USB-A pozwoli Ci podłączyć sprzęt z micro USB lub innym do: monitora, komputera, laptopa, głośników, czy myszki lub klawiatury.

 

pixel