Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki GaN Ugreen

( ilość produktów: 18 )

Ładowarki GaN wykorzystują najnowocześniejszą technologię do zapewnienia niezrównanej wydajności i szybkości ładowania. Nasze ładowarki GaN, z ang. Gallium Nitride (azotek galu) są kompaktowe, lekkie i o wiele bardziej wydajne, niż standardowe ładowarki. Ładowarki GaN to przyszłość ładowania. Dzięki UGREEN.pl możesz doświadczyć tej przyszłości już dziś.

Ładowarki GaN

Technologia GaN to przełom w dziedzinie ładowarek. W porównaniu do tradycyjnych, które wykorzystują krzem, ładowarki GaN są mniejsze, lżejsze i bardziej wydajne. Obniżają także poziom nagrzewania urządzeń, używając efektywniejszych systemów chłodzenia. Azotek galu pozwala na wyższą przewodność ciepła, co umożliwia szybsze i bardziej wydajne ładowanie bez nadmiernego nagrzewania się.

Nasze ładowarki GaN oferują różne poziomy mocy: od 30W do 140W. Są odpowiednie do każdego rodzaju sprzętu: od smartfona do laptopa, mają wiele portów i obsługują technologie szybkiego ładowania.

Ładowarkami GaN naładujesz: smartfon, iPhone, tablet, smartwatch i słuchawki bezprzewodowe. Są też wyposażone w wiele portów, umożliwiając ładowanie kilku urządzeń jednocześnie bez utraty wydajności. Większość produktów z naszej oferty obsługuje technologię Power Delivery (PD), Programmable Power Supply oraz Quick Charge (QC), zapewniając szybsze ładowanie.

Dzięki różnym portom np. USB-C i USB-A możesz używać ich do niemal każdego rodzaju sprzętu, zapewniają wszechstronność i kompatybilność z różnymi typami urządzeń. 

Zaufaj technologii przyszłości. Doświadcz wydajnego i szybkiego ładowania z ładowarkami GaN. Wybierz UGREEN - lidera w dziedzinie akcesoriów elektronicznych i dołącz do naszej społeczności zadowolonych klientów. 

Ładowarki GaN Ugreen

Oferujemy kilkanaście rodzajów ładowarek GaN Ugreen. Oprócz wysokich mocy (do 140W), dużej liczby portów oraz niezrównanego designu, mają także inne zalety:

  • ognioodporne obudowy,
  • obsługę czterech urządzeń jednocześnie,
  • dostosowanie ilości dostarczanej energii do wymogów urządzenia,
  • naładowanie MacBooka Pro w 2 godziny.

Pojęcie ładowarek GaN może być nowe dla niektórych, ale szybko zyskuje na popularności dzięki niesamowitym korzyściom, jakie przynosi. Azotek Galu to półprzewodnik nowej generacji, który zastępuje krzem w elektronice mocy. 

Ładowarki GaN są bardziej ekologiczne. Dzięki wyższej wydajności generują mniej ciepła i marnują mniej energii. To czyni je idealnym wyborem dla tych, którzy szukają bardziej zrównoważonych rozwiązań. Są także wytrzymałe i trwałe. Azotek galu jest materiałem o wysokiej odporności na ciepło i ciśnienie, co oznacza, że ładowarki GaN są zbudowane, aby przetrwać ciężkie warunki.

UGREEN jest dumnym producentem ładowarek GaN, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie atrakcyjne. W naszej ofercie znajdziesz takie modele jak:

  • UGREEN GaN CD294 Szybka Ładowarka Sieciowa GaN 45W,
  • UGREEN GaN 65W USB-C,
  • UGREEN PD3.0 USB C GaN 30W,
  • UGREEN CD328 Nexode 100W i wiele innych.

Dla tych, którzy szukają kompaktowej ładowarki, nasz model UGREEN Nexode Mini Szybka Ładowarka Sieciowa GaN USB-C 30W to idealny wybór. Dla tych, którzy potrzebują więcej mocy, UGREEN CD328 Nexode z 3 portami USB-C i jednym portem USB-A oferuje imponujące 100W.

pixel