Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable Jack Ugreen

( ilość produktów: 19 )

Kable Jack marki Ugreen są wyjątkowo wszechstronne i kompatybilne z wieloma urządzeniami. Bez względu na to, czy jest to mikrofon, wzmacniacz, mikser czy inny sprzęt, kable jack zapewnią solidne i niezawodne połączenie. Dzięki nim możesz cieszyć się najwyższą jakością dźwięku i swobodnie tworzyć muzykę z marką Ugreen!

Kable jack

Kable jack są stosowane do urządzeń muzycznych i audio. Są używane do podłączania instrumentów, mikrofonów, sprzętu P.A. czy sprzętu DJ. W przypadku większości instrumentów elektrycznych, takich jak gitara, bas czy keyboard, kabel instrumentowy spełni swoje zadanie. 

Wybór wysokiej jakości kabli Jack jest istotny z kilku powodów. Po pierwsze, właściwości elektryczne kabla, takie jak pojemność i impedancja, mogą mieć wpływ na jakość sygnału audio. Niskiej jakości kable mogą wprowadzać szumy, straty sygnału lub zakłócenia, co prowadzi do pogorszenia jakości dźwięku. Wysokiej jakości kable Jack Ugreen zapewniają czystą i niezakłóconą transmisję dźwięku.

Po drugie, jakość materiałów i wykonania kabla ma znaczenie dla trwałości i niezawodności. Solidne złącza i dobrze wykonany kabel jack Ugreen są mniej podatne na uszkodzenia, oksydację lub luzowanie się połączeń. Kable z dobrze ochronionymi przewodami są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i zakłócenia elektromagnetyczne.

Ważne jest również, aby wybierać kable Jack zgodnie z zastosowaniem. Kable jack-jack, są zaprojektowane specjalnie do konkretnych zadań i mogą zapewnić optymalną jakość dźwięku i niezawodność w danym kontekście.

Kable jack Ugreen

Kable jack marki Ugreen to idealne rozwiązanie dla Twojego sprzętu audio. Wszystkie produkty Ugreen w naszym sklepie są starannie zaprojektowane i wykonane z myślą o najwyższej jakości dźwięku. Cieszymy się dużym uznaniem wśród naszych klientów i pozytywnymi opiniami. Wybierając adaptery i kable jack Ugreen, możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkty wysokiej jakości.

Przykładem takiego produktu jest przejściówka jack Ugreen. Pozwala na podłączenie słuchawek ze złączem 3,5 mm mini jack do urządzeń wyposażonych w złącze 6,3 mm jack. Dzięki temu adapterowi możesz cieszyć się ulubioną muzyką na swoich słuchawkach, niezależnie od rodzaju złącza dostępnego w urządzeniu audio.

Kable marki Ugreen, takie jak kabel audio przewód mikrofonowy do mikrofonu XLR - 6,35 mm jack, zapewniają doskonałą jakość dźwięku i wytrzymałość. Przewody te zostały zaprojektowane, aby spełniać potrzeby muzyków, dźwiękowców i producentów muzycznych, oferując niezawodne połączenie i minimalizując zakłócenia.

Dzięki potrójnie ekranowanym przewodom z miedzi beztlenowej, kable XLR marki Ugreen zapewniają pozbawiony szumów i czysty dźwięk. Są one również wyposażone w metalowe złącza XLR, które trwale trzymają się w urządzeniu, eliminując ryzyko wypadnięcia. Elastyczna osłona kabla z PVC umożliwia łatwe przesuwanie się po scenie bez obaw o pękanie czy uszkodzenie kabla.

Kabel audio przewód do mikrofonu XLR marki Ugreen oferuje wiele dodatkowych korzyści. Jego pozłacane złącza poprawiają odporność na korozję i zapewniają trwałe połączenie. Elastyczna i trwała obudowa z tworzywa PVC, chroni przewody z miedzi beztlenowe. Zapewnia ochronę przed uszkodzeniami i elastyczność w ustawianiu kabla w odpowiedniej pozycji.

pixel