Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable AUX Ugreen

( ilość produktów: 60 )

Kable AUX to kable audio, które umożliwią Ci podłączenie różnych urządzeń audio. W naszej ofercie znajdują się kable przedłużające AUX UGREEN mini jack o różnej długości, płaskie kable audio, kable z dwoma złączami mini jack czy praktyczne rozdzielacze umożliwiające podłączenie słuchawek i mikrofonu do jednego urządzenia. Poznaj całą naszą ofertę kabli AUX marki Ugreen!

Kable AUX Ugreen

Kable AUX dostępne w naszym sklepie Ugreen.pl charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wykorzystują rdzeń wykonany z emaliowanej miedzi, która gwarantuje stabilną transmisję sygnału, bez jakichkolwiek zakłóceń i szumów. Wtyczki są pozłacane, co zapobiega korozji i zapewnia długą żywotność kabli.

Długość kabli AUX Ugreen w naszej ofercie waha się od 20 cm do 5 m, dzięki czemu możesz wybrać model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Dłuższe kable umożliwiają swobodne korzystanie z urządzeń, nawet jeśli są one oddalone od siebie. Krótsze kable AUX Ugreen są idealne do użytku z urządzeniami przenośnymi.

Wszystkie nasze kable AUX są kompatybilne z większością urządzeń posiadających złącze mini jack 3,5 mm, w tym telefony, laptopy, głośniki, słuchawki czy mikrofony. Nasze produkty są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu mogą służyć Ci przez długi czas.

Kable AUX

Kable AUX łączą różnego rodzaju urządzenia audio z jednym, niemal uniwersalnym gniazdem. Wielokrotnie spotkałeś się z wejściem aux w samochodowym systemie stereo z lat 2000. Kable AUX pozwalają nam podłączać smartfony, odtwarzacze mp3, laptopy i wiele innych urządzeń bezpośrednio do systemu audio samochodu do odtwarzania. Daje to możliwość odtwarzania własnej muzyki w samochodzie bez konieczności posiadania jednostki głównej kompatybilnej z Bluetooth lub transmitera radiowego FM.

Jeśli posiadasz starszy smartfon i starszy samochód, Kable AUX mogą Ci się jeszcze przydać. Jak działa aux-in? To naprawdę proste. Jeśli Twój samochód i Twoje urządzenie mają gniazda audio 3,5 mm, wszystko, czego potrzebujesz, to kabel audio 3,5 mm, aby połączyć je ze sobą i rozpocząć odtwarzanie muzyki przez głośniki samochodowe. Warto jednak pamiętać, że kable AUX to jednokierunkowa droga, po której dane są przesyłane tylko z urządzenia do radia. Dlatego, jeśli chcesz zmienić utwór, musisz przeskoczyć na kolejny za pomocą kontrolek telefonu, a nie przycisków na stereo samochodowym.

Złącza AUX (Auxiliary) i gniazda słuchawkowe są często identyczne: 3,5 mm (1/8") TRS. Jednak Kable AUX są uniwersalne dla audio, a kable słuchawkowe są przeznaczone dla słuchawek. Gniazda słuchawkowe występują także w różnych rozmiarach i schematach połączeń.

pixel