Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable Cinch Ugreen

( ilość produktów: 27 )

Kable Cinch, znane również jako kable RCA, to popularny typ połączenia wykorzystywany w kablach audio i wideo. Przenoszą sygnał do telewizora, projektora, kamery czy głośników. W naszym sklepie Ugreen.pl kupisz kable Cinch (RCA) solidnie wykonane: z rdzeniem z beztlenowej miedzi i pozłacanymi wtyczkami. Możesz wybrać dowolną długość od 2m do 5m. Sprawdź całą naszą ofertę produktów Ugreen!

Kable Cinch

Kable Cinch mają trzy wtyczki w różnych kolorach na jednym końcu, które podłączane są do trzech odpowiadających im gniazd w telewizorze, projektorze lub innym urządzeniu wyjściowym. Przenoszą sygnały audio i wideo z urządzenia źródłowego do urządzenia wyjściowego, na przykład telewizora lub głośników.

W przeciwieństwie do wtyków jack, sygnały analogowe są przesyłane za pomocą dwóch kabli Cinch lub kabla Y-Cinch z dwoma złączami. Kable Cinch mogą przesyłać również sygnały cyfrowe, zarówno analogowe, jak i cyfrowe.

Kable RCA mają dwa rodzaje do wideo kompozytowego i komponentowego. Kable kompozytowe są zazwyczaj czerwone i białe (lub czarne) dla prawego i lewego kanału audio oraz żółte dla wideo kompozytowego. Kable komponentowe są bardziej zaawansowane i używane są czasami w telewizorach HD.

Pomimo że kable HDMI to nowocześniejszy sposób łączenia urządzeń, kable Cinch nadal znajdują wiele zastosowań. Mogą być używane do podłączania różnych urządzeń audio i wideo, takich jak kamery do telewizorów czy zestawy stereo do głośników.

Jakość kabli RCA zależy od kilku czynników:

  • materiał,
  • długość kabla,
  • osłona,
  • materiał użyty na drugim końcu kabla.

Złącza w kablach RCA Ugreen są wykonane ze złota, srebra lub miedzi. Długość kabla ma negatywny wpływ na jakość sygnału. Dobrze osłonięty kabel dostarcza lepszy sygnał niż kabel bez solidnej osłony. Możliwe jest również połączenie wyjścia HDMI z wejściem RCA za pomocą konwertera HDMI do AV/RCA.

Kable Cinch Ugreen

Kategoria "Kable Cinch" w sklepie Ugreen.pl to miejsce, gdzie znajdziesz wysokiej jakości przewody audio, które spełnią Twoje potrzeby w zakresie transmisji dźwięku. Oferujemy kable wykonane z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku i trwałość.

Kable Cinch Ugreen posiadają rdzeń wykonany z beztlenowej miedzi, co pozwala na uzyskanie lepszej jakości dźwięku niż w przypadku innych kabli. Wewnętrzne ekranowanie zabezpiecza sygnał przed zakłóceniami, zapewniając czyste i wyraźne brzmienie. Nasze przewody RCA (cinch) Ugreen pozwolą Ci na proste podłączenie różnych urządzeń audio do głośników, telewizora lub innego sprzętu wyposażonego w złącza RCA.

Oferujemy kable RCA o różnej długości, które idealnie sprawdzą się zarówno w domowych, jak i profesjonalnych instalacjach audio. Przewody Cinch Ugreen są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu służą przez długie lata. Pozłacane wtyczki i solidne wykonanie gwarantują niezawodność i trwałość naszych produktów.

W naszej ofercie znajdziesz kable RCA o różnych złączach: 2x RCA, RCA do jack 3.5mm czy XLR do jack 3.5mm. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju sprzęt audio posiadasz, u nas znajdziesz kabel, który umożliwi Ci jego podłączenie.

Odkryj szeroki wybór kabli Cinch w sklepie Ugreen.pl i ciesz się doskonałą jakością dźwięku, niezależnie od wykorzystywanego sprzętu audio.

pixel