Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Adaptery MacBook Ugreen

( ilość produktów: 4 )

Adaptery do MacBook zapewnią Ci pełną funkcjonalność Twojego laptopa Apple, niezależnie od tego, jakie urządzenia chcesz podłączyć. W sklepie Ugreen.pl stworzyliśmy ofertę produktów, dzięki którym swój MacBook połączysz z telewizorem, monitorem, myszką, dyskiem twardym i projektorem bez najmniejszych problemów. 

Adaptery MacBook

Adaptery do MacBook pozwalają na połączenie laptopów Apple z urządzeniami peryferyjnymi. Dzięki portom USB i USB-C łączą się z monitorami, klawiaturami, myszami, dyskami twardymi i innymi. Dzięki przejściówkom użytkownicy MacBooka mogą dostosować swoje urządzenie do indywidualnych potrzeb, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, rozrywkę, czy podróże.

Adaptery do MacBooka mogą być również niezbędne podczas podróży. Na przykład, jeśli podróżujesz do kraju, który korzysta z innego standardu gniazdek elektrycznych, będziesz potrzebować przejściówki, aby podłączyć swój MacBook do prądu. Wiele z nich to uniwersalne akcesoria, co oznacza, że są kompatybilne z wieloma standardami napięcia i mogą być bezpiecznie używane na całym świecie.

Adapter do MacBook USB-C

Jednym z najpopularniejszych typów adapterów do MacBooka są adaptery USB-C. Pozwalają na podłączenie urządzeń z tradycyjnymi portami USB do nowoczesnych laptopów Apple. Część z nich wyposażona jest wyłącznie w porty USB-C. Adaptery te są niezwykle użyteczne, ponieważ pozwalają na korzystanie z szerokiej gamy akcesoriów, które nie są natywnie kompatybilne z MacBookiem.

Adapter do MacBook Thunderbold 3

Innym typem adaptera MacBook jest Thunderbolt 3. Thunderbolt 3 to zaawansowany standard połączenia, który oferuje wyjątkowo szybkie prędkości transmisji danych - do 40 Gbps - oraz obsługę wyjścia video 4K i 5K. Adaptery Thunderbolt 3 są niezwykle wszechstronne, umożliwiając podłączenie MacBooka do monitorów, stacji dokujących, dysków twardych i innych.

Adaptery MacBook Ugreen

Znajdziesz tu wysokiej jakości adaptery i huby USB Ugreen do MacBooków. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci korzystanie z MacBooka, oferując dodatkowe porty i funkcje. Kilka rodzajów to:

  • wielofunkcyjne adaptery USB-C, takie jak model CM251, oferują 3 porty USB 3.0, czytnik kart SD i TF oraz port USB typu C. 
  • adaptery z obsługą Thunderbolt 3, oferują wyjątkowo dużą prędkość transmisji do 10 Gbps i obsługę wyjścia video 4K@60Hz. To doskonały wybór dla profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnej stacji dokującej do swojego MacBooka.
  • przejściówki USB-C do HDMI, które umożliwiają podłączenie MacBooka do monitora lub telewizora z obsługą 4K. 

Wszystkie adaptery MacBook Ugreen są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują ich trwałość i wieloletnią użyteczność. Są one również kompatybilne z różnymi modelami MacBooka, w tym MacBook Pro i MacBook Air.

Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz adaptera do MacBooka, najważniejsze jest wybranie produktu wysokiej jakości. Dobrze zaprojektowane adaptery Ugreen oferują solidne połączenie, szybkie prędkości transmisji i niezawodność, która jest niezbędna dla profesjonalistów i entuzjastów technologii.

pixel