Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stojaki Uchwyty do iPhone Ugreen

( ilość produktów: 40 )

Uchwyty do iPhone to akcesoria marki Ugreen zaprojektowane dla telefonów Apple. W naszym sklepie Ugreen.pl kupisz różne rodzaje uchwytów do iPhone: uchwyty samochodowe, biurkowe, magnetyczne, składane czy ścienne. Każdy z nich zapewni bezpieczeństwo Twojego iPhone'a, podczas gdy Ty masz zajęte ręce. Poznaj całą naszą ofertę produktów Ugreen!

Uchwyty iPhone

Uchwyty do iPhone umożliwiają komfortowe korzystanie z telefonu Apple podczas różnych aktywności. To dobre rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z telefonu w samochodzie, podczas jazdy rowerem lub motocyklem. Zamontowanie uchwytu na desce rozdzielczej lub w kratce wentylacyjnej pozwala utrzymać telefon na widocznym miejscu, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do ekranu. 

Oferta uchwytów do telefonów Apple:

  • Uchwyty samochodowe do iPhone umożliwiają bezpieczne zamocowanie telefonu w samochodzie, umożliwiając korzystanie z funkcji nawigacji, odbieranie połączeń lub odtwarzanie muzyki podczas jazdy.
  • Uchwyty biurkowe do iPhone zapewniają stabilne podparcie dla telefonu podczas korzystania z niego na biurku, umożliwiając wygodne przeglądanie treści, prowadzenie wideokonferencji czy oglądanie filmów.
  • Uchwyty magnetyczne do iPhone używają silnych magnesów do trzymania telefonu w miejscu, zapewniając wygodne montowanie i demontowanie urządzenia.
  • Uchwyty składane do iPhone są przenośnymi rozwiązaniami, które można łatwo składać i przenosić, idealne do podróży.
  • Uchwyty ścienne do iPhone pozwalają na zamocowanie telefonu na ścianie, umożliwiając łatwy dostęp i ładowanie.

Uchwyty do iPhone marki Ugreen zapewniają wygodę, bezpieczeństwo i wszechstronność w korzystaniu z telefonu iPhone. Są one dostosowane do potrzeb i stylu życia użytkowników, umożliwiając swobodne korzystanie z telefonu w różnych sytuacjach.

Uchwyty iPhone Ugreen

W sklepie Ugreen.pl oferujemy uchwyty do iPhone, które zapewniają:

  • wygodę,
  • stabilność,
  • wszechstronność w korzystaniu z telefonu.

Dostępne w sklepie produkty charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem i zastosowaniem wytrzymałych materiałów. Gwarantuje to nie tylko bezpieczne trzymanie telefonu, ale także długotrwałe użytkowanie. 

Mamy składane stojaki do iPhone'ów, które mogą być używane jako statywy na telefon. Takie produkty umożliwiają stabilne ustawienie urządzenia podczas wykonywania zdjęć, nagrywania wideo lub prowadzenia wideokonferencji. Są też lekkie i wygodne do przenoszenia i przechowywania w podróży.

W samochodzie uchwyty Ugreen na przykład: LP290 przymocujesz do kratki. Mamy kilka magnetycznych uchwytów, które zapewniają łatwe mocowanie i wyjmowanie telefonu. Dzięki silnemu magnesowi i solidnej konstrukcji uchwyty zapewniają bezpieczną pozycję telefonu nawet podczas nierówności na drodze.

Uchwyty do iPhone Ugreen mogą spełniać kilka funkcji. Taki jest Ugreen LP427, który jednocześnie jest podstawką, której używasz w pracy oraz statywem do nagrywania filmów lub prowadzenia rozmów. Wykonany z wytrzymałego materiału, zapewnia stabilne trzymanie telefonu w pionowej i poziomej pozycji. 

 

pixel