Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable USB-C Ugreen

( ilość produktów: 164 )

Kable USB-C zapewniają jednoczesne ładowanie i transfer danych. W sklepie Ugreen.pl znajdziesz kable USB-C do: lightning, USB, micro USB, Display Port, mini jack, 2 RCA. Pozwoli Ci to połączyć niemal każde urządzenie do potu USB-C. Wiele naszych produktów wyposażonych jest w Power Delivery, obsługującą moc do 240W i transfer danych do 480 Mbps. Poznaj całą naszą ofertę!

Kable USB-C Ugreen

Kable USB-C służą przesyłaniu danych oraz ładowaniu urządzeń, takich jak: smartfony, laptopy i tablety. Kable USB-C Ugreen zapewniają szybkie ładowanie, dzięki obsłudze Quick Charge 3.0, 4.0 i Power Delivery. 

W naszym sklepie Ugreen.pl znajdziesz kilka rodzajów kablu USB-C, w tym przejściówki do portów:

Bardzo popularnym typem kabli są USB-C - Lightning. Posiadają certyfikat MFI (Made for iPhone), gwarantujący pełną zgodność z technologią Apple. Dzięki zastosowaniu oryginalnego chipu C94 te kable zapewniają optymalne ładowanie, dostosowując napięcie do konkretnego sprzętu Apple.

Kable USB-C do USB-C Power Delivery to nasza propozycja Ugreen, idealna dla użytkowników urządzeń wymagających wysokiej mocy do 240W. Gwarantują one szybkie i bezpieczne ładowanie, jednocześnie umożliwiając transfer danych z prędkością do 480 Mbps.

Ugreen oferuje również kable z funkcją splitter, umożliwiające ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Uniwersalne złącza USB-C i microUSB sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem dla osób korzystających z wielu urządzeń.

Mamy także kable USB-C Ugeen o specjalnej konstrukcji, takie jak kątowy kabel z bocznym wtykiem, który jest idealnym rozwiązaniem dla graczy.

Kable Ugreen są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia, wykonane z TPE czy nylonu. Wszystkie kable są testowane pod kątem wytrzymałości, gwarantując bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Każdy produkt jest dokładnie opisany.

Kable USB-C

Kable USB-C mają uniwersalne złącze, które umożliwia przesyłanie zarówno danych, jak i zasilania na jednym kablu. Złącze USB-C jest odwracalne, co oznacza, że można je podłączyć w dowolnej orientacji. Dzięki temu jest wygodniejsze i eliminuje frustrację związaną z próbą włożenia kabla we właściwy sposób.

Kable USB-C podłączysz do wielu urządzeń: zewnętrznych dysków twardych, laptopów, smartfonów i konsoli do gier. Jednak nie wszystkie kable USB-C oferują takie same możliwości. Prędkość i funkcjonalność portu USB-C zależy od jego specyfikacji. Mogą obsługiwać różne prędkości, od 5 Gb/s do 20 Gb/s lub nawet wyższe w przypadku Thunderbolt 3 lub USB4. 

Kable USB-C sa znane ze swoich możliwości dostarczania energii. Standardowy kabel USB-C może dostarczyć do 2,5 W mocy, podobnie jak złącza USB-A. Jednak USB-C z protokołem Power Delivery (PD) może dostarczyć znacznie większą moc, nawet do 240 watów. Dzięki temu możliwe jest ładowanie laptopów i innych urządzeń o dużej mocy za pomocą kabli USB-C. 

Ogromną zaletą kabli USB-C jest obsługa alternatywnych trybów, takich jak DisplayPort czy Thunderbolt 3. Oznacza to, że w zależności od możliwości portu USB-C można go podłączyć do zasilania zewnętrznych wyświetlaczy, w tym monitorów i telewizorów, przy użyciu odpowiednich adapterów i kabli. Zwiększona przepustowość USB-C i obsługa trybu naprzemiennego sprawiają, że są to uniwersalne kable do różnych zastosowań multimedialnych.

pixel