Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable Mikrofonowe XLR Ugreen

( ilość produktów: 4 )

Kable mikrofonowe XLR zapewniają wysokiej jakości dźwięk. Podłączysz je do urządzeń audio, takich jak mikrofony, głośniki, wzmacniacze i miksery dźwięku. Kable mikrofonowe XLR Ugreen ą także używane w kontrolach oświetlenia, niskonapięciowych zasilaczach i innych urządzeniach. To kluczowy element profesjonalnego dźwięku, jaki otrzymasz od Ugreen. Sprawdź naszą ofertę!

Kable Mikrofonowe XLR

Kable mikrofonowe XLR, znane również jako External Line Return, to typ złącz elektrycznych, które są stosowane w profesjonalnym sprzęcie audio, video i oświetleniu scenicznym. 

Kable XLR są zazwyczaj rozpoznawane po okrągłym kształcie i posiadają od 3 do 7 pinów. Audio: spotykane wersje z trzema pinami: jeden odpowiada za dodatnią polaryzację, drugi za ujemną, a trzeci służy jako masa (osłona kabla). Dzięki tym kablom mikrofonowym XLR możliwe jest skuteczne przesyłanie dużych napięć pądu pomiędzy urządzeniami w standaryzowany sposób jak na przykład Phantom Power.

Kable mikrofonowe XLR istnieją w wersjach męskich i żeńskich. Złącza XLR różnych producentów np. Ugreen są zgodne ze sobą, z wyjątkiem modeli sześciopinowych, które występują w dwóch niekompatybilnych wzorach. 

Kable mikrofonowe XLR są uniwersalne, co sprawia, że są standardem w branży. W przypadku śpiewu, mikrofony XLR są uważane za lepsze, ponieważ są zbalansowane, co oznacza, że eliminują dźwięki tła, skupiając się tylko na głosie. To sprawia, że są one idealnym wyborem dla profesjonalistów i początkujących artystów, którzy pragną uzyskać najlepszą jakość dźwięku.

Kable mikforonowe XLR oferują większą swobodę i elastyczność, ponieważ nie są ograniczone do połączeń z komputerem. Można z nimi nagrywać zarówno analogowo (na taśmę), jak i cyfrowo. Ułatwiają również równoważenie wielu mikrofonów XLR, co jest bardziej skomplikowane w przypadku mikrofonów USB.

Kable mikrofonowe XLR to kable, które przekształcają surowy dźwięk w audio najwyższej jakości, dostarczając użytkownikom niezrównane doświadczenie dźwiękowe. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym artystą, inżynierem dźwięku czy entuzjastą audio, kable XLR są niezbędne dla osiągnięcia najlepszej jakości dźwięku.

Kable Mikrofonowe XLR Ugreen

Kable Mikrofonowe XLR Ugreen to wysokiej jakości kable i przewody do mikrofonów. Nasze produkty, takie jak kabel mikrofonowy Ugreen AV131 i przedłużacz kabla mikrofonowego Ugreen AV130, zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu potrzeb profesjonalnych muzyków i entuzjastów audio.

Produkty Ugreen służą do podłączenia mikrofonu lub instrumentu muzycznego do różnego rodzaju sprzętu wyposażonego w złącze XLR, takiego jak głośniki, wzmacniacze, stoły do miksowania czy krosownice. Kable mikrofonowe XLR Ugreen nie tylko zwiększają zasięg, umożliwiając swobodne poruszanie się, ale także chronią złącze XLR w urządzeniu przed uszkodzeniem w wyniku ciągłego poruszania się.

Kable XLR Ugreen cechują się wyjątkową jakością dźwięku dzięki potrójnie ekranowanym przewodom z miedzi beztlenowej. Zapewniają czysty i pozbawiony szumów dźwięk. Wykorzystanie materiałów premium, takich jak zewnętrzna osłona kabla z PVC, zapewnia elastyczność i odporność na pękanie i uszkodzenia. Metalowe złącza XLR trwale utrzymują się w urządzeniu i nie wypadają.

pixel