Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable DisplayPort Ugreen

( ilość produktów: 27 )

Kable DisplayPort służą do przesyłania cyfrowego audio i wideo wysokiej jakości do ekranu z urządzenia źródłowego. Mają możliwość obsługi wysokiej rozdzielczości i wysokich częstotliwości odświeżania. Za pomocą kabli Display Port marki Ugreen połączysz komputer, laptop lub tablet z monitorem, lub wieloma urządzeniami, wybierając odpowiednią dla siebie długość: 1m, 1,4m, 1,5m lub 2 metry. Sprawdź całą naszą ofertę produktów Ugreen!

Kable DisplayPort

Kable DisplayPort stanowią połączenie audio-wideo pomiędzy urządzeniem źródłowym a zewnętrznym. Może to być kabel między komputerem a monitorem. Zostały zaprojektowane w celu przesyłania sygnałów audio i wideo za pomocą jednego kabla. Są stosowane powszechnie, a ich konstrukcja jest prosta i spójna - wszystkie kable DisplayPort posiadają podobny układ.

Końcówki kabli DisplayPort wyposażone są w dwadzieścia pinów zamkniętych w kształcie litery L. Wiele z nich zawiera mechanizm blokujący, który zapobiega przypadkowemu odłączeniu. Kable Display Port mogą obsługiwać więcej niż jeden ekran za pomocą jednego kabla, co jest niezwykle przydatne w profesjonalnych zastosowaniach. Są dostępne w sklepie Ugreen.pl w różnych długościach.

Istnieją dwa główne typy kabli DisplayPort:

  • standardowy DisplayPort,
  • mniejszy, zwany Mini DisplayPort - jest idealny dla mniejszych urządzeń i kompatybilny z urządzeniami Apple.

Funkcjonalność i możliwości obu typów kabli są identyczne, więc wybór jednego z nich nie wpływa na wydajność lub dostępne funkcje.

Kable DisplayPort są kompatybilne z: komputerami, laptopami, monitorami i wyświetlaczami. Chociaż HDMI jest bardziej skoncentrowane na konsumentach, DisplayPort jest często wykorzystywany w urządzeniach komercyjnych i profesjonalnych. Pomimo tego, niektóre wysokiej jakości domowe urządzenia i sprzęt komputerowy korzystają z DisplayPort, na przykład karty graficzne wysokiej klasy czy monitory o wysokiej rozdzielczości.

Kable Display Port Ugreen

W sklepie Ugreen.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości kabli Display Port, służących do transmisji obrazu i dźwięku między urządzeniami wyposażonymi w złącza DisplayPort, HDMI, DVI oraz Mini DisplayPort.

Kable Display Port od Ugreen charakteryzują się doskonałym przesyłem sygnału bez opóźnień i zakłóceń, co gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Wszystkie kable są wyprodukowane z beztlenowej lub cynowanej miedzi, co zapewnia doskonałą jakość przesyłanego sygnału.

Kable Display Port Ugreen mogą obsługiwać rozdzielczości od 2560x1600 aż do 8K 60 Hz, a także efekty 3D i HDR. Niektóre oferują także wsparcie dla standardów DisplayPort 1.2 lub 1.4, co umożliwia przesyłanie sygnału w najlepszej możliwej jakości.

W ofercie znajdują się kable jedno- i dwukierunkowe, które umożliwiają podłączenie różnych urządzeń, takich jak:

  • komputery,
  • laptopy,
  • konsole,
  • telewizory,
  • projektory.

Umożliwiają klonowanie obrazu z głównego ekranu na drugi lub rozszerzenie pulpitu roboczego.

Stawiamy na trwałość i wytrzymałość produktów Ugreen - kable DisplayPort są zabezpieczone przed korozją dzięki pozłacanym wtyczkom, a ich obudowy wykonane są z trwałych materiałów, takich jak ABS, PVC czy nylon. Wszystko to sprawia, że kable Ugreen są nie tylko funkcjonalne, ale także długowieczne, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

pixel