Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki Sieciowe Ugreen

( ilość produktów: 62 )

Ładowarki sieciowe umożliwiają zasilenie baterii telefonów, laptopów, tabletów i innych urządzeń codziennego użytku. To najpopularniejszy rodzaj ładowarek, który podłączasz do gniazdka sieciowego. W sklepie Ugreen.pl oferujemy wiele modeli o mocach od 18W do 200W. Mogą służyć do ładowania jednego sprzętu, jak i kilku na raz, w zależności od liczby portów. Sprawdź, jaką ładowarkę sieciową przygotowaliśmy dla Ciebie od Ugreen!

Ładowarki sieciowe

Ładowarki sieciowe, to akcesoria, które niemal codziennie nam towarzyszą: w pracy, w domu i podczas relaksu. To najpopularniejszy rodzaj ładowarek, który za pomocą zasilacza i kabla podłączasz do gniazdka. Niektóre ładowarki sieciowe są wykonane zgodnie z technologią GAN (Gallium Nitride). Sprawia, że ładowanie jest bardziej wydajne przy zdecydowanie mniejszych rozmiarach zasilacza.

Standardowa ładowarka sieciowa ma jeden port USB, do którego podłączasz kabel z odpowiednim złączem dla Twojego telefonu. Ale wykorzystując technologię GaN możesz za pomocą jednej kostki zasilającej naładować kilka urządzeń, w tym: laptop, iPad i telefon. To ładowarki, które wyposażone zostały w kilka portów i większą moc, sięgającą nawet 200W.

Kabel często otrzymasz w zestawie, co ułatwia ładowanie urządzeń bez konieczności dokupowania dodatkowych przewodów USB, USB-C i innych.

Ładowarki sieciowe Ugreen

Jesteśmy marką, produkującą wysokiej jakości akcesoria do Twojego telefonu, tabletu i innych przenośnych urządzeń. Bezpieczeństwo każdego z nich to nadrzędna zasada, jaką kierujemy się podczas procesu projektowania i wytwarzania ładowarek sieciowych Ugreen. Kilka z nich to świetne przykłady naszego zaangażowania w zaspakajaniu potrzeb naszych klientów: 

  1. Ugreen Szybka ładowarka PPS 65W USB 3x USB Typ-C QC 3.0 Power Delivery SCP FCP AFC: jest to ładowarka sieciowa o mocy 65W, która posiada 3 porty USB, w tym 2 porty USB Typ-C oraz 1 port USB z technologią Quick Charge 3.0. Posiada funkcję Power Delivery oraz SCP, FCP i AFC, co oznacza, że może ładować różne urządzenia, w tym smartfony, tablety, laptopy i inne urządzenia zgodne z wymaganiami ładowania. Ładowarka ma czarny kolor i została wykonana z azotku galu.

  2. Ugreen Szybka ładowarka sieciowa 2x USB Typ-C USB 65W PD3.0 QC 3.0/4.0: to ładowarka sieciowa z dwoma portami USB-C i mocą 65W. Obsługuje technologię Power Delivery 3.0 oraz Quick Charge 3.0/4.0, co umożliwia szybkie ładowanie różnych urządzeń. Ładowarka została wykonana z trwałych materiałów.

  3. Ugreen ładowarka sieciowa USB-C 20W PD 3.0 QC 4.0: jest to ładowarka sieciowa o mocy 20W, która posiada port USB-C z technologią Power Delivery 3.0 i Quick Charge 4.0. Pozwala to na szybkie ładowanie urządzeń zgodnych z tymi standardami. Ładowarka ma biały kolor i jest niewielka, dzięki czemu łatwo ją zabrać w podróż lub zmieścić do plecaka.

  4. Ugreen ładowarka sieciowa 2x USB-A 36W: to ładowarka sieciowa z dwoma portami USB-A o mocy 36W i technologią Quick Charge 3.0, która pozwala na szybkie ładowanie urządzeń. Ma czarny kolor i jest wykonana z tworzyw odpornych na uszkodzenia.

  5. Ugreen wieloportowa ładowarka sieciowa 200W PPS 4 x USB Typ-C 2 x USB-A: to ładowarka o dużej mocy 200W i 6 portach USB, w tym 4 porty USB Typ-C i 2 porty USB. Posiada technologię Power Delivery oraz PPS, co umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie różnych urządzeń.

Wszystkie przykłady, to różne produkty, dedykowane innym rodzajom sprzętów elektronicznych. Wybierając ładowarkę sieciową, zwróć uwagę na jego wymagania, jeśli chodzi o moc. W sklepie Ugreen.pl znajdziesz zasilacz do telefonu i innych urządzeń marki Apple, Samsung, Oppo, Xiaomi, Google, Huawei, LG, Lenovo i wielu innych.

pixel