Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki MacBook Ugreen

( ilość produktów: 10 )

Ładowarki do MacBooków to akcesoria, których zadaniem jest zasilenie energią baterii laptopów Apple. Przesył odbywa się za pomocą portu USB-C. W sklepie UGREEN.pl oferujemy solidnie wykonane ładowarki do Twojego laptopa Apple, w których możesz zdecydować o: mocy ładowania, liczbie portów, technologiach używanych do szybkiego ładowania i materiałach użytych do ich budowy.

Ładowarki do Macbook

Ładowarki do MacBooków różnią się pod względem mocy (mierzonej w watach), typów złącz, technologii ładowania i kompatybilności z poszczególnymi modelami laptopów Apple.

MacBooki mogą korzystać z ładowarek o mocy do 140W, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Wyższa moc przyspiesza ładowanie, ale ważne jest, aby dopasować moc ładowarki do konkretnego modelu MacBooka. Wpływa to na optymalną wydajność oraz jak najdłuższą żywotność baterii.

Najnowsze MacBooki korzystają ze złącz USB-C do ładowania. Są one odporne na awarie, uniwersalne i mogą przesyłać dane oraz zasilanie. Niektóre modele laptopów Apple wykorzystują kable MagSafe, które automatycznie łączą się z portem ładowania za pomocą magnesów.

Jak dobrać ładowarkę do Macbooka?

Wybór ładowarki do laptopa Apple jest bardzo łatwy, wystarczy wziąć pod uwagę kilka czynników: moc, złącze, możliwość szybkiego ładowania oraz kompatybilność.

Wiele ładowarek MacBook z naszej oferty obsługuje technologie szybkiego ładowania, czyli Power Delivery (PD), umożliwiającą ładowanie baterii do 50% pojemności w ciągu około 30 minut.

Ładowarki Macbook powinny być zgodne zarówno z modelem laptopa Apple, jak i jego wymaganiami zasilania. Chociaż można użyć ładowarek o mniejszej mocy (takich jak te przeznaczone do ładowania telefonów), proces ładowania może być znacznie wolniejszy i nie jest to zalecane dla regularnego użytku.

Ładowarki do Macbook marki Ugreen

Wybór odpowiedniej ładowarki zapewnia szybkie i efektywne ładowanie, a także może przedłużyć żywotność baterii MacBooka. Dlatego w naszym sklepie ofertę ładowarek dopasowaliśmy do wymagań laptopów marki Apple. Przedstawiamy kilka przykładów produktów:

  • Ładowarka UGREEN PD3.0 USB-C GaN 30W to kompaktowe urządzenie z jednym portem USB-C. Wykonana jest z azotku galu (GaN), dzięki czemu jest to mniejsze, wydajniejsze i bardziej trwałye urządzenie od innych. Ta ładowarka obsługuje technologię Power Delivery 3.0 (PD3.0).
  • Ładowarka UGREEN CD328 Nexode ma aż cztery porty - trzy USB-C i jeden USB-A - i oferuje maksymalną moc 100W. Ta ładowarka również wykorzystuje technologię GaN i obsługuje PD3.0, co oznacza, że może szybko ładować MacBooka i jednocześnie obsługiwać inne urządzenia.
  • Ładowarka UGREEN CD226 to kolejna opcja z czterema portami (trzy USB-C i jeden USB-A), o mocy do 100W, obsługuje PD3.0 oraz QC4.0 (Quick Charge 4.0). Ta ładowarka jest dostarczana z kablem o długości 1,5 metra, co daje użytkownikowi większą swobodę podczas ładowania.
  • Ładowarka UGREEN CD294 ma dwa porty USB-C i moc 45W. Również korzysta z technologii GaN i obsługuje PD3.0 i QC4.0. Jest to dobra opcja dla użytkowników, którzy potrzebują ładowarki o umiarkowanej mocy, ale nadal chcą korzystać z zalet szybkiego ładowania.
  • Ładowarka UGREEN CD289 ma trzy porty (dwa USB-C i jeden USB-A) i oferuje najwyższą moc 140W. Ta ładowarka również korzysta z technologii GaN i jest dostarczana z kablem o długości 2 metrów.

Ładowarki do MacBooków marki Ugreen to wyspecjalizowane urządzenia, które dostarczają energię do laptopów Apple. Istotne cechy do rozważenia podczas wyboru ładowarki do MacBooka to moc, liczba portów, technologia szybkiego ładowania i typ złącza. Wszystkie te cechy wpływają na szybkość ładowania, wygodę użytkowania i kompatybilność z różnymi urządzeniami.

pixel