Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable HDMI Ugreen

( ilość produktów: 101 )

Kable HDMI wykorzystywane są do przesyłania wysokiej jakości obrazu i dźwięku między urządzeniami elektronicznymi. Użyjesz ich do: telewizora, odtwarzacza DVD, Blue-Ray, amplitunera, projektora i innych sprzętów. W naszym sklepie zapewniamy Ci bogatą ofertę Kabli HDMI, po to byś mógł wybrać odpowiedni dla siebie i cieszyć się codziennym, bezpiecznym użytkowaniem!

Kable HDMI

Kable HDMI są dostępne w różnych typach, z których każdy jest zaprojektowany do obsługi określonej rozdzielczości wideo i funkcji określonych w specyfikacji HDMI. Najpopularniejsze typy kabli HDMI to Standard, High Speed, Premium High Speed i Ultra High Speed. Bez względu na typ, każdy kabel HDMI powinien umożliwiać wysokiej jakości połączenie cyfrowe, zapewniając nieskompresowane przesyłanie dźwięku i obrazu.

HDMI, czyli High-Definition Multimedia Interface, to standard umożliwiający jednoczesne przesyłanie cyfrowego wideo i dźwięku z jednego źródła, takiego jak komputer czy dekoder telewizji kablowej, do monitora komputerowego, telewizora lub projektora.

Kable HDMI są kompatybilne z różnymi typami złącz, które różnią się wielkością. Najczęściej spotykanymi są złącza typu A (Standard), typu C (Mini) i typu D (Micro). Te złącza są powszechnie stosowane w różnego rodzaju urządzeniach, od telewizorów i monitorów komputerowych, przez konsole do gier i urządzenia strumieniujące, po telefony komórkowe i kamery DSLR.

Kable HDMI mogą być stosowane zarówno w systemach domowych, jak i w profesjonalnych instalacjach, takich jak cyfrowe systemy informacji wizualnej czy duże sale konferencyjne. Mogą być również instalowane w ścianach, co pozwala na utrzymanie estetycznego wyglądu pomieszczeń.

Kable HDMI Ugreen

W sklepie Ugreen.pl oferujemy wysokiej jakości kable HDMI. Różnią się rodzajami złącz, długością i parametrami. Kilka przykładów naszych produktów:

  • Ugreen HD118 to 1-metrowy kabel HDMI, 2.0 zapewniający rozdzielczość 4K UHD. Wykonany z PVC, cynowanej miedzi i folii aluminiowej, gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Idealny do podłączenia telewizora, odtwarzacza DVD, Blue-Ray, amplitunera, projektora.
  • Ugreen HD103 to 1-metrowy, kątowy kabel HDMI o rozdzielczości 4K x 2K. Jego unikalny design z kątem 90 stopni umożliwia podłączenie do trudno dostępnych złącz HDMI. Wykonany z PVC, miedzi i folii aluminiowej, jest wytrzymały i odporny na zakłócenia.
  • Ugreen HD106 to 2-metrowy kabel HDMI-DVI, który umożliwia bezkompresyjne przesyłanie audio i wideo z zachowaniem najwyższej jakości. Wykonany w technologii OFC z użyciem miedzi beztlenowej, gwarantuje lepszy transfer danych nawet na większe odległości.
  • Ugreen HD102 to 1,5-metrowy kabel HDMI o rozdzielczości 4K@60Hz. Wykonany ze stopu cynku i nylonu, zapewnia wysoką trwałość i nie odkształca się nawet po długim czasie użytkowania.
  • Ugreen HD104 to 10-metrowy kabel HDMI obsługujący rozdzielczość 4K przy 30 Hz. Wykonany z PVC, jest niezwykle trwały i idealny do podłączenia różnego rodzaju urządzeń multimedialnych.

Kable HDMI marki Ugreen to gwarancja najwyższej jakości obrazu i dźwięku w Twoim domowym kinie. Dostarczamy Ci produkty z certyfikatami, które potwierdzają ich zdolność do przesyłania określonej przepustowości sygnału. Wszystko to sprawia, że kable HDMI są niezastąpionym elementem każdego systemu multimedialnego.

pixel