Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable Ugreen

( ilość produktów: 607 )

Kable Ugreen połączą wszystkie urządzenia elektroniczne w Twoim domu. Możesz używać ich do zasilania internetowego - kabel Ethernet, do laptopa lub telefonu przy użyciu przewodu USB-C, lub USB. Do monitora i telewizora dzięki złączu HDMI, aux, cinch. Cały sprzęt nagłaśniający uruchomisz za pomocą kabli audio, jack, mini jack. Każdy z nich cechuje się najwyższą jakością wykonania. To solidne, zabezpieczone na końcach przewody, które posłużą Ci przez wiele lat. 

 

Kable Ugreen

W sklepie UGREEN.pl możesz kupić pełen pakiet kabli i przejściówek do każdego rodzaju sprzętu. Ich wspólną cechą jest solidne wykonanie i pewność wytrzymałości przez długi czas. Zabezpieczone przed uszkodzeniami i nadmiernym zginaniem. Kable Ugreen to:

Kable Ethernet 

Kable Ethernet służą do podłączenia internetu do laptopa, routera, telewizora, lub komputera za pomocą przewodu. Taki rodzaj połączenia gwarantuje szybki przesył danych, możliwość korzystania ze światłowodu i większą niezawodność niż internetowe połączenie bezprzewodowe. Kupisz tu Kable Ethernet marki Ugreen typu A i B oraz w kilku rodzajach, długościach i kolorach. 

Kable USB-A

Kable USB-A, zwane popularnie USB, lub USB 2.0 to najpopularniejszy rodzaj złączy. Jest on na tyle uniwersalny, że znajdziesz go w większości urządzeń i akcesoriów elektronicznych. Niemal każda myszka, głośniki, czy klawiatura przewodowa będzie obsługiwała ten typ przewodu USB. W każdym laptopie i komputerze znajdziesz co najmniej jeden port tego rodzaju.

Kable micro USB

Kable micro USB to powoli wycofywane z użytku przewody. Na ich miejsce wkroczyły kable USB i USB-C. W sklepie Ugreen.pl znajdziesz jednak wiele rozwiązań tego problemu. Oferujemy przejściówki i adaptery z micro USB do USB oraz kable łączące te dwa porty lub złącza. 

Kable USB-C

Kable USB-C to obok standardowego USB najpopularniejszy rodzaj portu występujący w telefonach, laptopach i najnowszych gadżetach. Kable USB-C stają się uniwersalnymi przewodami, mogącymi zastąpić wszystkie inne. Wynika to z unormowania typu złączy i ujednolicenia ich przez wielu producentów.

Kable Jack

Kable Jack marki Ugreen zapewnią idealne brzmienie każdego sprzętu audio. Czysty i wyraźny dźwięk z każdego głośnika i mikrofonu. Ułatwią też połączenie portu mini jack z kablem jack. Oprócz kabli mamy różne rodzaje przejściówek, które podłączysz nawet do nieco starszego sprzętu.

Kable mini Jack

Kable mini Jack coraz częściej odpowiadają złączom w nowym sprzęcie nagłaśniającym. Używając elektroniki, służącej do dźwięku, zwykle spotkasz właśnie ten rodzaj portów. Jeśli będzie to starszy port Jack, możesz kupić adapter, przejściówkę, która bez utraty jakości dźwięku połączy złącze Jack z kablem z końcówką mini Jack.

Kable HDMI

Kable HDMI służą głównie do podłączania sprzętu wyświetlającego obraz, typu: telewizor, monitor, czy laptop. To złącze najczęściej występujące w tego rodzaju elektronice. W sklepie UGREEN.pl kupisz kable HDMI różnej długości: 2m, 1.5m, 1m odpowiednie do 4K i FHD.

Kable AUX

Kable AUX pomogą Ci w podłączeniu nagłośnienia i sprzętu grającego. Oferujemy przejściówki z AUX do mini Jack, do USB-C. Umożliwi Ci to podłączenie sprzętu audio stereo, słuchawek, mikrofonu, głośników i wielu innych urządzeń.

Kable Cinch (RCA)

Kable Cinch zwane także RCA umożliwiają obsługę sprzętu Hi-Fi. Port Cinch występuje w telewizorach, monitorach, sprzęcie grającym, służy do przesyłania sygnału audio i video. To złącze stosowane od wielu lat, dzięki czemu kable Cinch można dopasować do starszej elektroniki.

Kable DisplayPort

Kable DisplayPort przesyłają zarówno dźwięk, jak i obraz. Podłączysz je do monitorów, telewizorów, laptopów i komputerów. Oferujemy wysokiej jakości przewody DisplayPort oraz przejściówki do nich do: mini DisplayPort, HDMI od marki Ugreen. 

Kable Lightning

Kable Lightning służą do obsługi sprzętu Apple. Za ich pomocą naładujesz iPhone, iPad oraz MacBook. To jedyne złącze, które służy wyłącznie do obsługi urządzeń jednej marki. Kable lightning Ugreen możesz kupić również z końcówką USB lub USB-C. Takie przejściówki pozwalają na podłączenie np. telefonu Apple do laptopa innej marki. 

Kable Mikrofonowe XLR

Kable mikrofonowe XLR, jak sama nazwa wskazuje, służą do podłączenia mikrofonu, ale znajdzie zastosowanie również w słuchawkach. W sklepie Ugreen.pl kupisz długi kabel mikrofonowy, nawet do 3 metrów. Zwykle jest to mocniejszy przewód od kabla RCA, możesz użyć go także do wzmacniacza.

Kable Optyczne

Kable Optyczne Ugreen to przewody służące do najszybszego przesyłu sygnału cyfrowego. Umożliwiają przesyłanie obrazu o najwyższej jakości między sprzętem nagłaśniającym a telewizorem, czy komputerem. Kable optyczne są najlepszym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz idealnego obrazu i dźwięku.

Kable DVI

Kable DVI to kable do telewizorów, monitorów, rzutników i wielu innych urządzeń wyświetlających obraz. Obsługuje zarówno sygnał analogowy, jak i cyfrowy, co daje mu przewagę np. nad kablem HDMI.

 

 

pixel