Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Karty Sieciowe Ugreen

( ilość produktów: 9 )

Na stronie Ugreen.pl znajdziesz odpowiednie dla Ciebie urządzenia służące do odbierania oraz przekształcania danych. W zależności od potrzeb dostępne są: karty sieciowe USB ze złączem Ethernet RJ-45, karty sieciowe Wifi, karty sieciowe do drukarki. 

Karty sieciowe Ugreen

Karty sieciowe Ugreen współpracują z każdym systemem operacyjnym zainstalowanym na Twoim komputerze stacjonarnym lub przenośnym. Obsługuje zarówno urządzenia z systemem Windows, jak i macOS. Dzięki  małym rozmiarom można bez problemu zostawić je wpięte do komputera podczas transportu.

Karty sieciowe USB

Zewnętrzne karty sieciowa USB Ugreen pozwalają na stabilne i szybkie połączenie z Internetem za pomocą kabla. Akcesoria podłączysz do komputera, tabletu lub laptopa za pomocą wtyczki USB-A, USB-C lub microUSB. 

Karty sieciowe WiFi

W naszej ofercie znajdują się również karty sieciowe Wifi. To bezprzewodowe urządzenia umożliwiające połączenie komputera z siecią. Można wykorzystać jego także jako hotspot Wifi, co pozwoli na uzyskanie stabilnego połączenia internetowego.

Karty sieciowe do drukarki

Karty sieciowe do drukarki przydadzą się z pewnością w każdym domu oraz biurze. Dzięki tym małym urządzeniom, stworzonym do codziennego użytku, wydrukujesz dokumenty z kilku urządzeń, bez podłączania kabli. 

pixel