Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Transmitery Ugreen

( ilość produktów: 8 )

Transmitery Bluetooth to urządzenia, które zapewniają bezprzewodową transmisję danych pomiędzy urządzeniami. Łączą sprzęt, który wyposażony jest w technologię Bluetooth, czyli: smartfony, tablety, komputery, słuchawki bezprzewodowe, z innymi. Umożliwiają przesyłanie sygnału dźwiękowego i wideo w celu słuchania muzyki, oglądania filmów, prowadzenia rozmów telefonicznych, a także do podłączania klawiatur, myszy, drukarek i innych urządzeń. W sklepie UGREEN.pl znajdziesz transmitery FM do samochodu oraz do słuchawek i telewizora.

Transmitery Bluetooth można podzielić na kilka rodzajów, w zależności od zastosowania, są to:

  • transmitery FM Bluetooth do samochodu,
  • transmitery Bluetooth do słuchawek,
  • transmitery Bluetooth do telewizora,
  • transmitery Bluetooth do innych urządzeń.

Transmitery samochodowe Bluetooth

Transmitery FM Bluetooth do samochodu pozwalają na przesyłanie sygnału dźwiękowego z urządzenia mobilnego do głośników samochodowych. Odbywa się to poprzez połączenie z radiem FM lub wejściem Aux. Dzięki nim możesz także bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne w samochodzie.

Są to małe produkty, podłączane do gniazda zapalniczki w celu bezprzewodowego przesyłania dźwięku z telefonu lub innego urządzenia mobilnego na system audio samochodu. Transmitery samochodowe to wygodne rozwiązanie, które umożliwia słuchanie muzyki, podcastów lub audiobooków bez konieczności korzystania z kabla.

Transmitery Bluetooth Ugreen z ładowarką

Niektóre modele transmiterów Ugreen umożliwiają bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych przez głośniki samochodowe dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Często mają dodatkowe funkcje, takie jak: ładowarka samochodowa, czy odtwarzacz muzyki z pendrive'a lub karty pamięci. Transmiter UGREEN CD229 ma trzy porty USB, z czego dwa umożliwiają szybkie ładowanie, a jeden pozwala na odtwarzanie muzyki z pendrive'a. Urządzenie obsługuje również inteligentny monitoring napięcia akumulatora pojazdu i zapewnia niezawodne połączenie dzięki Bluetooth 5.0. Produkt jest łatwy w obsłudze i bezpieczny w użytkowaniu. 

Transmitery Bluetooth do słuchawek i telewizora

Transmitery Bluetooth do słuchawek przesyłają dźwięk z telewizora, laptopa lub innych urządzeń do słuchawek bezprzewodowych poprzez Bluetooth. Dokładnie tak samo, jak transmitery Bluetooth do klawiatur, myszy i innych urządzeń, które możesz podłączyć do telewizora. 

Transmitery Bluetooth są proste w obsłudze i bezpieczne w użytkowaniu, a Bluetooth 5.0 zapewnia niezawodne połączenie i umożliwia bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych w samochodzie. To bardzo popularne urządzenia, które umożliwiają bezprzewodowe przesyłanie sygnału dźwiękowego i wideo, co zwiększa ich użyteczność i Twoją wygodę pracy, relaksu i podróży.

pixel