Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki do Tabletu Ugreen

( ilość produktów: 36 )

Ładowarki do tabletu dostarczają energię elektryczną do Twojego iPada, Galaxy Tab, Lenovo, czy Huawei za pomocą złącza USB. W sklepie UGREEN.pl kupisz różne rodzaje ładowarek do tabletu, które różnią się mocą, liczbą portów, technologią szybkiego ładowania i typem złącza. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy produkt dla Twojego tabletu.

Ładowarki do tabletu

Ładowarki do tabletu to akcesorium, które każdy posiadacz tego sprzętu musi mieć. Czasem są dołączone w zestawie ze sprzętem, ale niekiedy ulegają uszkodzeniom, wynikającym z częstej eksploatacji. Dlatego stworzyliśmy ofertę wysokiej jakości ładowarek do tabletu. Marka Ugreen oferuje ładowarki dla każdego rodzaju tabletu.

Jak wybrać odpowiednią ładowarkę do tabletu?

Ładowarkę do tabletu należy wybierać, kierując się kilkoma parametrami: mocą, technologią ładowania, liczbą portów oraz kompatybilnością z urządzeniami różnych marek.

 • Poziom mocy ładowarek mierzony jest w watach (W) lub amperach (A). W każdym opisie naszych produktów, możesz znaleźć te informacje. Moc określa szybkość ładowania urządzenia (wyższa moc oznacza szybsze ładowanie). 
 • Technologia ładowania jest kolejnym ważnym czynnikiem. Niektóre ładowarki do tabletów wykorzystują Quick Charge (QC), umożliwiającą szybsze ładowanie urządzeń kompatybilnych z QC. Inne, korzystają z technologii Power Delivery (PD), która pozwala na szybkie i efektywne ładowanie urządzeń zgodnych z PD.
 • Poszczególne modele ładowarek do tabletu mają też różną liczbę portów, co pozwala na ładowanie jednego lub więcej urządzeń jednocześnie. Jeden port USB to starndard, ale w naszym sklepie, znajdziesz takie z trzema, a nawet czterema portami USB.
 • Kompatybilność z urządzeniami i markami jest także istotne. Niektóre ładowarki do tabletów są uniwersalne i mogą być używane z większością urządzeń mobilnych, podczas gdy inne są specyficzne dla danej marki lub modelu tabletu.

Ładowarki do tabletu UGREEN

Na przykład my, jako marka UGREEN oferujemy modele ładowarek do tabletu, które różnią się mocą. Mogą osiągać od 20W do nawet 100W. Moc ładowarki odnosi się do szybkości, z jaką może naładować urządzenie, ale tablet musi być kompatybilny z taką mocą, aby z niej skorzystać.

W sklepie UGREEN.pl mamy ładowarki do tabletu następujących marek:

 • Apple,
 • Lenovo,
 • Samsung,
 • Huawei,
 • Asus,
 • Vivo,
 • Acer
 • i innych.

Większość z tych ładowarek do tabletu UGREEN korzysta z technologii Power Delivery (PD). Na przykład, model UGREEN CD224 oferuje moc 65W i trzy porty USB typu C z obsługą PD, co oznacza, że może ładować do trzech urządzeń jednocześnie z wysoką prędkością.

Niektóre akcesoria, takie jak ładowarka CD275, mają również technologię Quick Charge (QC), dwa porty USB-C i jedno złącze USB-A, co daje większą elastyczność przy ładowaniu różnych urządzeń.

W sklepie kupisz także ładowarki do tabletów, łączące obie te technologie (PD i QC), oferując jeszcze większą wszechstronność: UGREEN CD216.

Inną bardzo ważną cechą ładowarek do tabletu UGREEN jest zastosowanie azotku galu (GaN). To nowy materiał półprzewodnikowy, który umożliwia budowę mniejszych, wydajniejszych i chłodniejszych ładowarek. Na przykład, model CD294 ma moc 45W, dwa porty USB-C i jest zbudowany z GaN.

Nasze ładowarki Ugreen mają dodatkowe funkcje, takie jak zabezpieczenia przeciw przepięciom, przeciążeniom i przegrzewaniu się. Zapewniają bezpieczne i niezawodne ładowanie. Niektóre modele mają również kompaktowe i przenośne designy, co czyni je idealnymi dla osób często podróżujących.

pixel