Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki Ugreen o mocy 65W

( ilość produktów: 9 )

Podkręć tempo swojego dnia z naszymi ładowarkami Ugreen o mocy 65W! Wyposażone w technologię GaN i USB-C, nasze ładowarki zapewniają błyskawiczne, bezpieczne ładowanie Twojego sprzętu. Czy to laptop, tablet, czy smartfon - z nami zawsze będziesz gotowy do działania! A jeśli szukasz czegoś jeszcze mocniejszego, sprawdź naszą ofertę ładowarek powyżej 65W. Niezależnie od Twoich potrzeb, mamy idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci zasilać swoje urządzenia szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie czekaj, odkryj moc szybkiego ładowania z Ugreen już dziś!

Ładowarki Ugreen o mocy 65W

Ładowarki Ugreen o mocy 65W to wydajne urządzenia zapewniające szybkie i bezpieczne ładowanie różnych typów sprzętu elektronicznego. Wykorzystują technologię GaN (azotek galu), która jest bardziej efektywna energetycznie i pozwala na miniaturyzację urządzeń. To oznacza, że ładowarki Ugreen są małe, lekkie i łatwe do przenoszenia, a jednocześnie potrafią szybko naładować nawet kilka urządzeń jednocześnie. Dzięki zastosowaniu technologii Power Delivery (PD) oraz Quick Charge (QC), ładowarki Ugreen o mocy 65W są kompatybilne z większością smartfonów, tabletów, laptopów oraz konsol do gier. Wyposażone są w porty USB-C, które umożliwiają szybkie i efektywne ładowanie. Idealnie sprawdzają się w domu, biurze czy podczas podróży. Dzięki kompaktowym rozmiarom łatwo zmieszczą się w każdej torbie czy plecaku. Są niezastąpione, gdy potrzebujesz szybko naładować swoje urządzenia, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Szybkie ładowarki GaN USB-C

Szybkie ładowarki GaN USB-C to nowoczesne urządzenia, które dzięki wykorzystaniu azotku galu (GaN) oferują znacznie lepszą wydajność energetyczną w porównaniu do tradycyjnych ładowarek. Technologia GaN pozwala na produkcję mniejszych i lżejszych urządzeń, które jednocześnie są bardziej wydajne i bezpieczne dla ładowanych sprzętów. Szybkie ładowarki GaN USB-C są idealne dla osób, które cenią sobie wygodę i szybkość. Dzięki nim naładowanie smartfona czy laptopa zajmuje znacznie mniej czasu, co jest niezwykle ważne, szczególnie w sytuacjach, gdy każda minuta jest na wagę złota. Ładowarki te są kompatybilne z większością urządzeń wyposażonych w port USB-C, takich jak smartfony, tablety, laptopy czy konsole do gier. Dzięki temu, z jednej ładowarki możemy korzystać na co dzień, bez konieczności posiadania wielu różnych ładowarek do każdego urządzenia z osobna.

Ładowarki powyżej 65W

Ładowarki o mocy powyżej 65W to urządzenia dedykowane głównie dla laptopów i innych sprzętów o większym zapotrzebowaniu na energię. Dzięki wyższej mocy, są w stanie szybko i efektywnie naładować takie urządzenia, co jest szczególnie ważne dla osób, które intensywnie korzystają z elektroniki na co dzień. Tego typu ładowarki często wykorzystują technologię GaN, co przekłada się na ich mniejsze rozmiary i lepszą wydajność energetyczną. Dzięki temu, mimo dużej mocy, są one bezpieczne dla ładowanych urządzeń i nie powodują ich przegrzewania. Ładowarki powyżej 65W to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często podróżują i potrzebują szybkiego i wydajnego źródła energii dla swoich urządzeń. Są kompatybilne z większością laptopów, tabletów, smartfonów i innych urządzeń wyposażonych w port USB-C.

pixel