Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki do Laptopa Ugreen

( ilość produktów: 11 )

Ładowarki do laptopa umożliwiają naładowanie baterii laptopa za pomocą gniazda sieciowego. A ładowarki do laptopa marki Ugreen zrobią to bezpiecznie i szybko. W naszym sklepie znajdziesz ładowarkę do niemal każdego laptopa: Apple, Dell, Lenovo, HP, Asus, Acer i innych. Poznaj ofertę dla Twojego laptopa i wybierz najlepszą ładowarkę!

Ładowarki do laptopa

Ładowarki do laptopa oferują różne mocne ładowania i złącza, co pozwala na ich dopasowanie do wymagań konkretnej stacji roboczej. Najczęściej spotykane są ładowarki o mocy 45 W, 65 W, 100 W i 140 W. Te o wyższej mocy umożliwiają szybsze ładowanie baterii oraz ładowanie innych urządzeń jednocześnie, ponieważ zwykle mają wiele portów i opierają się na technologii GaN.

W zależności od zastosowania, ładowarki do laptopa mogą być wyposażone w różne złącza. Najczęściej używane są złącza USB-C, które umożliwiają szybkie ładowanie i przesyłanie danych. Niektóre mają także tradycyjne złącza USB.

Ładowarki do laptopa posiadają także funkcje takie jak:

  • Quick Charge - szybkie ładowanie urządzeń zgodnych z tą technologią,
  • Power Delivery - przesyłanie większej mocy, co umożliwia szybsze ładowanie urządzeń
  • SCP, FCP, AFC - technologie pozwalające na szybkie ładowanie urządzeń innych marek niż urządzenie producenta ładowarki,
  • GaN - technologia pozwalająca na uzyskanie większej mocy ładowania w mniejszych rozmiarach.

Wszystkie zasilacze muszą być dostosowane do wymagań konkretnego laptopa. Należy zwrócić uwagę na złącza i moc ładowania, aby zapewnić poprawne i bezpieczne ładowanie baterii.

Ładowarki do laptopa Ugreen

Ładowarki do laptopów marki Ugreen to sprzęt wysokiej jakości, zapewniający pełne bezpieczeństwo Twojego przenośnego komputera. Dzięki systemom uniemożliwiającym przegrzanie i przepięcie sprawdzają się nawet do bardzo drogiego sprzętu. Mamy w ofercie różnorodne typy ładowarek Ugreen, a każdy z nich charakteryzuje się innymi parametrami technicznymi oraz dodatkowymi funkcjami.

W naszym sklepie Ugreen.pl możesz kupić modele z jednym lub wieloma portami USB-C oraz USB-A. Mają różne poziomy mocy wyjściowej: od 45W do nawet 200W. Wszystkie ładowarki Ugreen obsługują różne standardy szybkiego ładowania, takie jak Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0, SCP, FCP, AFC.

Dla bardziej wymagających klientów wprowadziliśmy do sprzedaży ładowarki do laptopów GAN (Azotek Galu). Ten rodzaj pozwala zmieścić większą wydajność w mniejszej ładowarce przy zachowaniu wysokiej mocy wyjściowej. Wiele z nich ma wbudowane zabezpieczenia przed przepięciami, przegrzaniem oraz przeciążeniami. Wszystko, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo Twojego laptopa.

Jednym z naszych najbardziej popularnych produktów jest wieloportowa ładowarka do laptopa 200W. Ma ona 4 porty USB-C i 2 wejścia USB-A, co umożliwia jednoczesne ładowanie aż 6 urządzeń jednocześnie. Model CD271 Ugreen posiada także funkcję automatycznego dopasowywania mocy wyjściowej do urządzenia, dzięki czemu nie będziesz musiał się zastanawiać, czy ta ładowarka jest odpowiednia do Twojego urządzenia.

Wszystkie nasze ładowarki do laptopów Ugreen zostały zaprojektowane tak, żeby cieszyć oko. Zwracamy uwagę na design, aby kształt i kolor pasował do wyglądu Twojego laptopa. Ważnym aspektem jest także solidne wykonanie, by nasze produkty służyły Ci jak najdłużej. 

pixel