Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki Ugreen o mocy 100W 140W 200W

( ilość produktów: 12 )

Ładowarki Ugreen o mocy 100W to prawdziwe cudo technologii. Szybkość, efektywność i niezawodność - to tylko niektóre z cech, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Te ładowarki wykorzystują technologię GaN, która gwarantuje szybkie i bezpieczne ładowanie. USB-C zapewnia kompatybilność z szeroką gamą urządzeń.

Jeśli szukasz jeszcze większej mocy, sprawdź nasze ładowarki o mocy powyżej 100W. Dają one jeszcze szybsze ładowanie, nawet dla najbardziej wymagających urządzeń. To prawdziwe bestie w świecie ładowarek!

Nie czekaj, odkryj moc, jaką dają ładowarki Ugreen i ciesz się nieograniczoną energią dla swoich urządzeń. Kup teraz i doświadcz różnicy!

Ładowarki Ugreen o mocy 100W

Ugreen to marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów do urządzeń elektronicznych. Wśród szerokiej gamy produktów, jednym z najpopularniejszych są ładowarki o mocy 100W. Wykorzystują one technologię GaN (azotek galu), która pozwala na produkcję urządzeń o mniejszych rozmiarach, ale o większej wydajności. Ładowarki Ugreen z technologią GaN są nie tylko kompaktowe, ale również wydajne energetycznie, co oznacza, że mogą ładować urządzenia szybciej i efektywniej. Ładowarki Ugreen o mocy 100W są wyposażone w port USB-C, który umożliwia szybkie ładowanie. To oznacza, że są one idealne dla osób, które często są w drodze i potrzebują szybko naładować swoje urządzenia. Ładowarki te są kompatybilne z wieloma urządzeniami, w tym smartfonami, tabletami, laptopami i innymi urządzeniami z portem USB-C. Ugreen 100W GaN Charger są również bardzo bezpieczne w użyciu. Wyposażone w wiele zabezpieczeń, takich jak zabezpieczenie przed przepięciami, przed przegrzewaniem i przed nadmiernym poborem prądu. To sprawia, że są to ładowarki, którym można zaufać, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży.

Ładowarki o mocy powyżej 100W

Jeżeli szukasz ładowarki, która jest w stanie dostarczyć więcej mocy, Ugreen oferuje również ładowarki o mocy powyżej 100W. Te ładowarki są idealne dla urządzeń, które wymagają większej mocy do ładowania, takich jak laptopy czy konsole do gier. Podobnie jak ładowarki o mocy 100W, ładowarki o mocy powyżej 100W wykorzystują technologię GaN, która pozwala na produkcję urządzeń o mniejszych rozmiarach, ale o większej wydajności. Dzięki temu, są one nie tylko kompaktowe, ale również wydajne energetycznie. Ładowarki Ugreen o mocy powyżej 100W są wyposażone w port USB-C, który umożliwia szybkie ładowanie. Są one kompatybilne z wieloma urządzeniami, w tym smartfonami, tabletami, laptopami i innymi urządzeniami z portem USB-C. Ładowarki o mocy powyżej 100W również są wyposażone w wiele zabezpieczeń przed przepięciami, przed przegrzewaniem itd. To sprawia, że są to ładowarki, którym można zaufać, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

pixel