Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szybkie Ładowarki Ugreen

( ilość produktów: 13 )

Szybkie ładowarki to wszystko, czego potrzebujesz, kiedy Twój telefon się rozładowuje. W sklepie UGREEN.pl technologia idzie w parze z innowacją. Dlatego oferujemy szybkie ładowarki z technologią Power Delivery oraz Quick Charge, które bezpiecznie i efektywnie naładują Twoje urządzenia.

Szybkie ładowarki

Szybkie ładowarki, jakie znajdziesz w naszej ofercie osiągają moc aż do 140W. Dzięki czemu są w stanie naładować nawet najbardziej wymagające urządzenia, takie jak laptopy, tablety czy smartfony. Nie potrzebujesz do tego wielu godzin, kilkadziesiąt minut wystarczy, aby Twoje urządzenie ponownie działało sprawnie. W naszym sklepie kupisz szybkie ładowarki do:

  • telefonu, 
  • tabletu,
  • laptopa,
  • smartwatcha.

Możesz wybrać dowolną liczbę portów. Jeden: idealny do podróży lub wiele, nawet cztery porty: jednocześnie ładują kilka urządzeń. Nasze szybkie ładowarki opierają swoje działanie na technologii GaN (azotku galu), która pozwala zmieścić większą moc w urządzeniu o niewielkich rozmiarach.

W naszej ofercie znajdziesz zasilacze z różnymi typami złączy - USB-C oraz tradycyjne USB, które są kompatybilne z większością urządzeń na rynku. Możesz także wybrać szybkie ładowarki w zestawie z kablami USB-C o różnej długości, dla jeszcze większej wygody użytkowania.

Szybkie ładowarki Ugreen

Szybkie Ładowarki Ugreen to bestseller w swojej dziedzinie. To produkty chętnie wybierane przez naszych klientów ze względu na porządną konstrukcję, wysokie moce (nawet do 140W) oraz perfekcyjny wygląd. W naszej ofercie znajdziesz ładowarki o różnej mocy, od 18W do nawet 100W, które są w stanie naładować wszystko, od smartfonów po laptopy. 

Marka UGREEN to lider w branży niezawodnych akcesoriów i urządzeń elektronicznych. Oferując dany produkt, pamiętamy zawsze o kwestii bezpieczeństwa. Nasze szybkie ładowarki wyposażone są w technologię dbającą o odcięcie przepływu prądu w przypadku przepięcia lub przegrzania.

Szybkie ładowanie to technologia, która pozwala na ładowanie baterii urządzeń mobilnych w znacznie krótszym czasie, niż to możliwe przy użyciu tradycyjnych ładowarek. Choć szybkie ładowanie generuje więcej ciepła, korzyści z szybszego ładowania przewyższają to zagrożenie dla większości użytkowników. Wychodząc naprzeciw problemom z tym związanym, dbamy, aby nasze szybkie ładowarki Ugreen nie osiągały wysokich temperatur, zapewniając odpowiednie chłodzenie.

W UGREEN.pl oferujemy szeroki wybór szybkich ładowarek, które są estetycznie zaprojektowane, aby pasować do stylu większości urządzeń i wnętrz. Mają one różne kolory i wykończenia, które nie szpecą nowoczesnego designu Twojego biurka czy stolika nocnego.

Odkryj naszą gamę szybkich ładowarek, takich jak:

Zaufaj ekspertom w dziedzinie akcesoriów elektronicznych - wybierz UGREEN! Dołącz do nas i doświadcz szybszego i bardziej wydajnego ładowania z naszymi szybkimi ładowarkami. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że UGREEN to najlepszy wybór dla Ciebie.

pixel