Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki Ugreen

( ilość produktów: 83 )

Ładowarki to urządzenia umożliwiające zasilenie energii telefonu, tabletu i laptopa, gdziekolwiek jesteś. W sklepie Ugreen.pl oferujemy oryginalne, wysokiej jakości ładowarki Ugreen, które będą służyły Ci przez wiele lat. Te akcesoria zostały precyzyjnie wykonane, aby dostarczyć do Twojego urządzenia energię w jak najkrótszym czasie. To ładowarki do telefonów, które obsługują funkcje szybkiego ładowania. To ładowarki samochodowe, które podłączysz dzięki portowi USB-C lub USB-A. To także ładowarki bezprzewodowe, do których nie będziesz potrzebował dodatkowych kabli. Zobacz, jakie jeszcze ładowarki mamy dla Ciebie w sklepie UGREEN.pl

Ładowarki Samochodowe

Ładowarki samochodowe służą Twojemu telefonowi lub innym urządzeniom, gdy jesteś w podróży. Nawet jadąc samochodem, możesz w pełni naładować telefon lub tablet. Gdy używasz smartfonu jako nawigacji, istnieje obawa, że się on rozładuje, dlatego zawsze w drodze dobrze mieć ładowarkę samochodową Ugreen. W sklepie Ugreen.pl kupisz najlepsze ładowarki samochodowe, wyposażone w funkcje Power Delivery oraz Quick Charge. Możesz wybrać port ładowania spośród: USB, USB-C, USB-A. Moc ładowarek samochodowych ma duży zakres: 18W, 24W, 36W, 69W - wybierz odpowiednią do swojego telefonu. 

Ładowarki Sieciowe

Ładowarki sieciowe to najbardziej popularne zasilacze do telefonów, laptopów i tabletów wszystkich marek od Apple do Xiaomi i Samsung. Obecnie oferują na tyle dużą moc: 18W, 65W, 100W, że mogą naładować Twoje urządzenie w kilkadziesiąt minut. Co więcej, mogą zasilać w energię kilka sprzętów jednocześnie. W wielu ładowarkach sieciowych GaN otrzymasz 3 lub 2 porty USB, lub USB-C. Wyposażone w technologię QC 3.0 i 4.0, Power Delivery.

Ładowarki USB-C

Ładowarki USB-C zostały wprowadzone przez wielu producentów jako uniwersalne akcesorium do telefonów i innych urządzeń. W sklepie Ugreen.pl kupisz je w bardzo atrakcyjnych cenach jak na produkty tak wysokiej jakości. Dzięki Quick Charge 3.0 i 4.0 naładujesz każdy sprzęt szybko i bezpiecznie: telefon Samsung, laptopa Macbook, czy iPad. 

Ładowarki do Telefonu

Ładowarki do telefonu Samsung, Apple, Oppo, Huawei, czy Xiaomi znajdziesz w różnorodnych wariantach w sklepie UGREEN.pl. Zapewniamy gwarancję na każdy produkt, dbając o bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bez względu na to, czy poszukujesz bezprzewodowej ładowarki, sieciowej, GaN, lub z wieloma portami, w naszym sklepie znajdziesz każdy rodzaj. 

Ładowarki do Laptopa

Ładowarki do laptopa każdego rodzaju znajdziesz właśnie w tym miejscu. Podzieliliśmy tę kategorię tak, abyś mógł odszukać odpowiednią ładowarkę do Twojego laptopa Apple, Dell, Lenovo, czy HP. Możesz wybrać takie z wieloma portami, które umożliwią szybkie ładowanie np. MacBooka i iPhone'a jednocześnie. 

Ładowarki do Tabletu

Ładowarki do tabletu Ugreen to wytrzymałe i bezpieczne akcesoria, które szybko naładują Twoje urządzenie przenośne. Możesz wziąć je do pracy, w podróż i używać w domu. Są to lekkie, ale bardzo wydajne produkty, które zostały dopasowane do wymagań Twojego tabletu, o mocy nawet 100W. 

Ładowarki iPad

Swój Apple iPad możesz zasilić w energię, dzięki szybkim ładowarkom Ugreen. W naszym sklepie mamy wiele produktów kompatybilnych z najnowszymi i nieco starszymi iPad'ami. Kupisz tu ładowarki do iPad Pro, iPad Air i iPad 2.

Ładowarki Bezprzewodowe

Zapewniamy także szeroką ofertę ładowarek bezprzewodowych do telefonów, Smartwatchy i innych gadżetów, których używasz na co dzień. To produkty, które są kompatybilne z technologią MagSafe, zatem odpowiednie do iPhone'ów, iPadów, Apple Watch i AirPods. Bezprzewodowe ładowarki MFI Qi zapewnią moc 15 W i bezpieczne naładowanie baterii.

Szybkie Ładowarki

To, na czym najbardziej nam zależy, kiedy wyczerpie się bateria telefonu, to jak najszybsze jego naładowanie. W sklepie Ugreen.pl zapewniamy wiele szybkich ładowarek, które w ciągu godziny, sprawią, że Twój telefon, czy tablet ponownie zaczną działać na pełnych obrotach.

Ładowarki GaN

Ładowarki GaN to mniejsze i zdecydowanie wydajniejsze akcesoria niż te wykorzystujące krzem. Azotek Galu pozwala w niewielkiej ładowarce GaN zmieścić moc niezbędną do naładowania laptopa lub kilku urządzeń jednocześnie. Poza tym nie pozwala na utratę ciepła jak w tradycyjnych ładowarkach, dzięki czemu GaN to energooszczędne ładowarki.

Opinie ładowarki Ugreen

Opinie o ładowarkach Ugreen mówią same za siebie: 

"Port 100W działa świetnie. To jedyna ładowarka innej firmy, którą znalazłem dla mojego S22, która faktycznie osiąga bardzo szybkie prędkości ładowania."

"To ładna, solidna, wysokiej jakości ładowarka samochodowa. Nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń. Ładowała jednocześnie telefon z Androidem, iPhone'a i Mac Booka Pro bez żadnych problemów przez całą 5-dniową, 3500-kilometrową podróż."

"Ta ładowarka jest najszybszą ładowarką, jaką posiadałem. Mój telefon ładuje się w około 30 minut, a to pełne naładowanie na pustej baterii."

 

pixel