Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Adaptery USB-A Ugreen

( ilość produktów: 41 )

Adaptery USB-A Ugreen to przydatne narzędzia. Służą do zamiany złącza USB na inny: USB-B, USB-C, czy Micro-USB. Dzięki nim możesz maksymalnie wykorzystać możliwości swojego komputera, smartfona lub laptopa, bez względu na to, jakie typy złączy USB w nich występują. Poznaj całą naszą ofertę produktów Ugreen!

Adaptery USB

Adaptery USB-A umożliwiają zmianę jednego typu złącza USB na inny: USB-B, USB-C, czy Micro-USB. Są one niezwykle przydatne, kiedy musisz podłączyć do komputera lub telefonu niestandardowy sprzęt. Na przykład, adapter USB do USB-C pozwala na podłączenie urządzenia ze złączem USB-A do komputera lub laptopa z portem USB-C. To może być szczególnie przydatne w przypadku nowoczesnych laptopów, które często mają tylko porty USB-C.

Złącze USB-A, które często nazywane jest USB standardowym, to jeden z najczęściej spotykanych typów złączy USB. Charakteryzuje się prostokątnym kształtem i jest najczęściej stosowany w urządzeniach takich jak myszy komputerowe, klawiatury, drukarki. 

Najważniejszymi cechami adapterów USB jest ich prostota i łatwość użycia. Nie wymagają żadnych sterowników lub oprogramowania do instalacji - wystarczy podłączyć adapter do odpowiedniego portu, a następnie podłączyć urządzenie do adaptera. 

Jaki wybrać adapter USB w sklepie Ugreen.pl?

Podczas wyboru adaptera USB-A, ważne jest zwrócenie uwagi na kilka czynników. Po pierwsze, warto sprawdzić, jakie typy złączy USB adapter obsługuje. Po drugie, zwrócić uwagę na prędkość transmisji danych adaptera - niektóre oferują większą prędkość transmisji danych niż inne. Po trzecie, warto upewnić się, że adapter USB jest kompatybilny z systemem operacyjnym komputera lub laptopa.

Adaptery USB Ugreen

Adaptery USB w sklepie Ugreen.pl stanowią znaczną część oferty. Mamy adaptery USB Ugreen są zgodne z wieloma standardami USB, w tym USB-A, USB-C, i USB 3.0.

Oferta Ugreen obejmuje także adaptery USB-Ethernet. Umożliwiają one podłączenie komputera do sieci Ethernet za pomocą portu USB. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą skorzystać z szybkości i stabilności połączenia przewodowego. Nasze wielofunkcyjne huby USB, takie jak Ugreen CM475, oferują dodatkowe porty USB i Ethernet, pozwalając na jednoczesne podłączenie wielu urządzeń.

Przejściówki i adaptery USB, takie jak Ugreen CM409, umożliwiają łatwe zarządzanie wieloma urządzeniami USB. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują podłączyć wiele urządzeń do jednego portu USB.

Jeśli chcesz podłączyć urządzenia audio, takie jak słuchawki lub mikrofon, do portu USB, nasze adaptery audio USB, takie jak Ugreen CM523, są doskonałym wyborem. Adaptery te obsługują technologię Bluetooth 5.1 i zapewniają doskonałą jakość dźwięku.

Jeśli potrzebujesz więcej portów USB, wybierz huby USB. To produkty Ugreen, dzięki którym podłączysz do siedmiu urządzeń USB do jednego portu USB Przykładem huba USB jest Ugreen US219

W sklepie Ugreen.pl oferujemy również adaptery USB z czytnikami kart SD i microSD, takie jak Ugreen CM304, które umożliwiają łatwe przenoszenie danych między kartami pamięci a komputerem. Nasze adaptery USB-C do USB-A. Dzięki adapterom Ugreen podłączysz telefon lub laptop ze złączem USB-C do portów USB-A.

Przedłużacze USB, takie jak model US115, umożliwiają łatwe przedłużanie kabli USB, umożliwiając podłączenie urządzeń na większą odległość od komputera lub laptopa.

Niezależnie od Twoich potrzeb, w kategorii "Adaptery USB" na Ugreen.pl znajdziesz produkt, który Cię zadowoli. Wybierz adapter USB Ugreen i ciesz się niezawodnym połączeniem i doskonałą jakością.

pixel