Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki Samochodowe Ugreen

( ilość produktów: 13 )

Ładowarki samochodowe to urządzenia służące do ładowania telefonu, tabletu i innych urządzeń w aucie. W zależności od modelu i typu ładowarki może ona posiadać różne złącza: USB, USB-C, microSD. W sklepie Ugreen.pl dostępne są ładowarki samochodowe z jednym lub kilkoma portami USB, obsługujące różne standardy ładowania, takie jak Quick Charge, Power Delivery, SCP, FCP, czy AFC. Poznaj całą naszą ofertę!

Mocne Ładowarki samochodowe

Dzięki mocnym ładowarkom samochodowym możliwe jest szybkie i bezpieczne ładowanie smartfonów, tabletów, laptopów czy innych urządzeń mobilnych podczas jazdy samochodem. W sklepie Ugreen.pl znajdziesz je w atrakcyjnych cenach.

Niektóre ładowarki posiadają dodatkowe funkcje, takie jak gniazdo zapalniczki samochodowej czy transmiter FM, który przesyła muzykę z telefonu do radia. Możesz podczas drogi słuchać muzyki, nawet jeśli nie jest dostępne żadne radio. Możesz wybrać również modele z wbudowanym wyświetlaczem, informującym o natężeniu prądu, napięciu, temperaturze i czasie ładowania.

Kupując ładowarkę samochodową w sklepie Ugreen.pl zwróć uwagę na parametry, takie jak moc wyjściowa, która wpływa na szybkość ładowania urządzenia oraz kompatybilność z danym urządzeniem. W przypadku ładowarek z portem USB-C należy zwrócić uwagę na zgodność z danym standardem. Mocna ładowarka pozwoli Ci naładować telefon znacznie szybciej.

Ładowarki Samochodowe Ugreen

Ładowarki samochodowe Ugreen służą do ładowania telefonu, słuchawek, tabletów i innych sprzętów w samochodzie. Źródłem zasilania jest gniazdo zapalniczki. Oferujemy szeroki wybór ładowarek samochodowych z różnymi portami ładowania: USB-A, USB-C, obsługującymi: Quick Charge, Power Delivery. Znajdziesz tu kilka modeli z rozdzielaczami na dwa gniazda zapalniczek, aby zapewnić ładowanie kilku urządzeń jednocześnie.

W naszej ofercie mamy ładowarki samochodowe o różnych parametrach ładowania, które pozwalają na szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobillnych. Najpopularniejsze modele Ugreen oferują moc ładowania od 18W nawet do 120W.

W ofercie Ugreen znajdują się ładowarki samochodowe z technologią Quick Charge, która pozwala na szybkie ładowanie. Wszystkie wyposażone są w systemy ochrony przed przepięciami, przegrzaniem, zwarciem i przeładowaniem, co zwiększa bezpieczeństwo podczas ładowania urządzeń mobilnych.

Ładowarka samochodowa Ugreen z Transmiterem

Niektóre ładowarki samochodowe Ugreen mają dodatkowe funkcje, takie jak gniazda zapalniczek, transmitery FM, czy szybkie ładowanie: FCP, SCP, czy AFC. Transmitery FM pozwalają na przesyłanie muzyki z urządzeń mobilnych na radio samochodowe, a gniazda zapalniczek pozwalają na podłączenie dodatkowych urządzeń do ładowania.

Są kompatybilne z różnymi markami i modelami urządzeń: Apple, Samsung, Google, Xiaomi, Huawei, Oppo. To uniwersalne ładowarki samochodowe. Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu możesz korzystać z nich podczas tysięcy godzin podróży.

Ładowarki samochodowe Ugreen to przede wszystkim bezpieczne urządzenia, które pozwalają na szybkie i wygodne ładowanie telefonu w samochodzie. Są wygodnym i praktycznym rozwiązaniem dla osób często podróżujących. 

 

pixel