Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Adaptery Jack Ugreen

( ilość produktów: 5 )

Adaptery jack umożliwiają podłączenie słuchawek wyposażonych w tradycyjny 3,5 mm jack do nowoczesnych urządzeń, które korzystają z innych typów portów, takich jak USB-C lub Lightning. Znajdziesz w naszym sklepie najwyższej jakości adaptery audio od Ugreen do niemal każdego telefonu, tabletu i laptopa.

Adaptery Jack

Adaptery jack znane są również jako adaptery słuchawkowe. To odpowiednie narzędzie dla miłośników muzyki i entuzjastów technologii w dobie szybko ewoluujących standardów połączeń. Pozwolą Ci korzystać z Twoich ulubionych słuchawek, nawet jeśli Twój telefon nie ma tradycyjnego gniazda słuchawkowego. Dzięki temu nie musisz inwestować w nowe słuchawki, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i pozwala na utrzymanie swojego ulubionego zestawu słuchawek.

Adaptery z USB-C na 3,5 mm są szczególnie popularne, ponieważ wiele nowoczesnych smartfonów, laptopów i tabletów zaczyna rezygnować z tradycyjnych gniazd słuchawkowych na rzecz bardziej wszechstronnych i wydajnych portów USB-C. Adaptery jack te przekształcają cyfrowy sygnał audio z portu USB-C w analogowy sygnał audio, który może być przesyłany do twoich słuchawek.

Przejściówki jack są niezwykle przydatnym gadżetem, który pozwala na utrzymanie kompatybilności między Twoimi ulubionymi słuchawkami a nowoczesnymi urządzeniami. Możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką, bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz.

Adaptery jack Ugreen

Ugreen to renomowany producent, który gwarantuje doskonałe przetwarzanie dźwięku dzięki technologii DAC. Nasze adaptery Jack są kompatybilne z wieloma urządzeniami, takimi jak:

  • smartfony: Apple, Samsung, Google, Huawei, Xiaomi,
  • tablety, iPady,
  • laptopy, Macbooki.

Jakość adaptera jack ma znaczący wpływ na jego wydajność i niezawodność. Słabej jakości przejściówki jack prowadzą do utraty sygnału, a nawet do uszkodzenia urządzenia. Dlatego zawsze warto inwestować w adaptery od renomowanych producentów, takich jak Ugreen. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które są nie tylko niezawodne, ale również trwałe. Dbamy o wytrzymałą obudowę i wysokiej jakości materiały, co zapewnia długotrwałą żywotność i niezawodne połączenie.

Najwyższej jakości adaptery jack Ugreen, są zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku. Wykorzystują one technologię DAC (Digital-to-Analog Converter), która przekształca cyfrowy sygnał audio w analogowy, co pozwala na utrzymanie pełnej jakości dźwięku.

Niektóre modele, takie jak Ugreen US211, posiadają dodatkowe funkcje, takie jak sterowanie muzyką czy odbieranie połączeń, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność. Natomiast przejściówki Ugreen CM231, z dodatkowym portem USB-C, umożliwiają jednoczesne słuchanie muzyki i ładowanie urządzenia.

pixel