Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Adaptery Ugreen

( ilość produktów: 10 )

Adaptery Bluetooth marki Ugreen umożliwiają dodanie funkcji Bluetooth do urządzeń, które jej nie posiadają. Wystarczy to niewielkie urządzenie, które umieszczasz w telewizorze, laptopie, lub konsoli, żeby podłączyć słuchawki lub głośniki bezprzewodowe. W sklepie UGREEN.pl mamy duży wybór odbiorników Bluetooth wysokiej klasy, obsługujące Bluetooth 5.0 i 4.2. Dzięki nim możesz oglądać filmy lub grać w gry, bez zakłócania ciszy innych osób w pomieszczeniu, możesz słuchać muzyki tak głośno, jak zechcesz, bez obawy o skargi sąsiadów. A jeśli usypiasz dziecko, mamy też opcję, dzieki której za pomocą jednego adaptera Bluetooth podłączysz dwie pary słuchawek.

Adaptery Bluetooth

Adaptery Bluetooth Ugreen to urządzenia, które umożliwiają bezprzewodowe połączenie urządzeń, które jej nie mają wbudowanej, takich jak głośniki, słuchawki lub inny sprzęt audio, ze smartfonami, tabletami, komputerami i innymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Ugreen oferuje kilka rodzajów adapterów Bluetooth, w tym odbiorniki, nadajniki i modele łączone nadajnik i odbiornik.

Adaptery Ugreen Bluetooth mogą być wyposażone w złącza RCA lub 3,5 mm mini-jack, które można podłączyć do większości urządzeń audio. Dzięki kodekowi aptX, odbiorniki zapewniają bezstratną transmisję muzyki bez żadnych opóźnień. Są zasilany przez złącze micro USB lub USB.

Adaptery Bluetooth Ugreen

To uniwersalne urządzenia, które umożliwiają bezprzewodowe odtwarzanie muzyki przez Bluetooth lub przez złącze mini-jack 3,5 mm. Mają zasięg do 10 metrów i mogą przesyłać sygnały audio z komputerów, telewizorów, konsoli Nintendo Switch i konsoli PS4 do słuchawek lub głośników obsługujących technologię Bluetooth. Może również przekształcić przewodowe słuchawki lub głośniki w bezprzewodowe. Adaptery Bluetooth Ugreen posiadają port zasilania USB i są dostarczane z kablem.

W sklepie Ugreen Adaptery Bluetooth Ugreen mogą przybierać różne formy:

  • nadajnika Bluetooth,
  • transmitera Bluetooth,
  • odbiornika Bluetooth.

Nadajnik Bluetooth to urządzenie wysyłające sygnał łączności Bluetooth do innego sprzętu. Umieszczając go w np. w telewizorze, umożliwiasz transmisję sygnału, bezprzewodowo łącząc go ze słuchawkami lub klawiaturą.

Odbiornik Bluetooth sprawia, że w konsoli, która nie ma funkcji łączności bez kabla, możesz ją mieć. Sygnał wysyłany jest na odległość nawet 10 metrów, co umożliwia bezpieczny przesył danych na dużych odległościach. 

Adaptery Bluetooth 5.0 Ugreen

Adaptery Ugreen Bluetooth 5.0 to kompaktowe gadżety, które mogą połączyć do pięciu urządzeń jednocześnie w zasięgu do 30 metrów. Adapter jest przydatny do bezprzewodowego podłączenia sprzętu audio, drukarek lub smartfonów do komputera. Można nim również podłączyć bezprzewodowe słuchawki lub głośniki do urządzeń, które nie posiadają wbudowanej funkcji Bluetooth. Adapter charakteryzuje się niezawodnością i szybkością transmisji dzięki technologii Bluetooth 5.0.

Podsumowując, adaptery Bluetooth Ugreen stanowią wygodne i praktyczne rozwiązanie do bezprzewodowego łączenia sprzętu audio, smartfonów, tabletów i innych urządzeń z funkcją Bluetooth. Oferują stabilne i niezawodne połączenia, bezstratną transmisję muzyki oraz wygodne opcje zasilania poprzez porty micro USB lub USB w atrakcyjnych cenach. Adaptery Bluetooth Ugreen są uniwersalne i nadają się do wielu zastosowań, w tym gier, spotkań online i strumieniowego przesyłania muzyki. Wszystkie te produkty znajdziesz w sklepie Ugreen.pl.

 

pixel