Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki USB-C Ugreen

( ilość produktów: 29 )

Ładowarki USB-C to urządzenia ładujące telefony, laptopy, tablety, lub smartwatche. W przeciwieństwie do tradycyjnych ładowarek, USB-C zapewniają szybsze i bardziej efektywne ładowanie. Wynika to z zastosowania technologii Power Delivery, która pozwala na dostarczenie jeszcze większej mocy. W sklepie UGREEN.pl kupisz ładowarki USB-C odpowiednie dla Twojego sprzętu Samsung, Dell, Xiaomi, Lenovo, Huawei, Oppo, Google i wielu innych.

Ładowarki USB-C

Na rynku istnieje wiele rodzajów ładowarek USB-C, w tym modele z jednym lub wieloma portami. Ładowarki z jednym portem USB-C są idealne dla osób potrzebujących ładowania tylko jednego urządzenia, natomiast ładowarki z wieloma portami pozwalają na ładowanie kilku urządzeń jednocześnie. Możesz w tym samym czasie ładować laptop, telefon i słuchawki.

Ładowarki USB-C mają różne moce wyjściowe, zaczynając na 18W i na 200W kończąc. Zależy ona od obsługi technologii GaN oraz Power Delivery, która pozwala na przekazywanie większej mocy do urządzenia. Warto moc dopasować do parametrów urządzenia np. laptop będzie wymagał jej więcej niż słuchawki.

Ważny jest wybór odpowiedniego kabla USB-C, ponieważ nie wszystkie kable są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami. Niektóre urządzenia wymagają kabla z obsługą technologii Thunderbolt 3, który zapewnia szybsze ładowanie i transfer danych.

Ładowarki USB-C Ugreen

Ładowarki USB-C Ugreen to urządzenia pozwalające na bezpieczne ładowanie różnych urządzeń przenośnych: słuchawek bezprzewodowych, telefonów, laptopów, baterii kamer, aparatów. Oferujemy różne modele ładowarek sieciowych USB-C, których będziesz używać w domu, biurze lub w podróży.

W naszym sklepie internetowym kupisz ładowarki USB-C z jednym lub wieloma portami wyposażone w technologie Power Delivery (PD) i Quick Charge (QC). Moc od 20 W do 200 W, co pozwala na szybkie ładowanie wielu sprzętów jednocześnie. 

Wśród ładowarek USB-C Ugreen mamy modele ze zintegrowanym kablem USB-C, a wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w zabezpieczenia chroniące przed przepięciami i przegrzaniem.

Ostatecznie, wybór odpowiedniej ładowarki USB-C zależy od indywidualnych potrzeb, a nasza oferta zapewnia różnorodność, więc zapewne znajdziesz coś dla siebie.

 

 

pixel