Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Listwy zasilające Ugreen

( ilość produktów: 5 )

Listwy zasilające Ugreen służą do rozszerzenia dostępnych gniazd zasilania w jednym miejscu. Umożliwiają podłączenie wielu urządzeń elektrycznych i elektronicznych jednocześnie, bez konieczności korzystania z wielu gniazdek ściennych. Dzieki listwom zasilającym Ugreen możesz łatwo i bezpiecznie zasilać oraz ładować różne urządzenia, takie jak komputery, smartfony, tablety, czy sprzęt audio-video.

Listwy zasilające

Najlepsze listwy zasilające charakteryzują się kilkoma kluczowymi cechami: wieloma portami, szybkim łaadowaniem, systemami bezpieczeństwa i wygodnym kształtem.

Listwy zasilające dostepne w naszym sklepie oferują różnorodność portów, takich jak USB-A, USB-C oraz standardowe gniazda AC, które umożliwiają jednoczesne ładowanie i zasilanie wielu urządzeń. Obsługują także technologie szybkiego ładowania, takie jak PD3.0, które zapewniają efektywne i szybkie ładowanie urządzeń.

Bezpieczeństwo użytkowników i ich urządzeń jest priorytetem. Nasze listwy zasilające mają wbudowane zabezpieczenia przed wysokim napięciem, przegrzaniem czy zwarciem. Są wykonane z materiałów ognioodpornych. Są kompaktowe, estetyczne i łatwe w obsłudze, często wyposażone w praktyczne przełączniki.

Dlaczego warto wybrać listwy zasilające Ugreen?

Listwy zasilające Ugreen są szeroko kompatybilne z różnymi urządzeniami, co sprawia, że są niezwykle wszechstronne.

Stosujemy zaawansowane technologie, takie jak technologia GaN II, która pozwala na zmniejszenie rozmiaru urządzenia, zwiększenie jego wydajności i ulepszenie procesu odprowadzania ciepła.

Nasze produkty Ugreen są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Czy warto kupić listwy zasilające w sklepie Ugreen.pl?

Zakup listew zasilających w sklepie Ugreen.pl to gwarancja oryginalności produktu, szybka dostawa oraz pewność, że otrzymujemy produkt od renomowanego producenta, który dba o jakość swoich produktów.

pixel