Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Adaptery Przejściówki USB-C Ugreen

( ilość produktów: 43 )

Adaptery USB-C umożliwiają bezproblemowe podłączenie urządzeń, takich jak najnowsze laptopy i smartfony, do monitorów, telewizorów i projektorów HDMI. Z przejściówkami USB-C kupionymi w naszym sklepie UGREEN.pl maksymalnie wykorzystasz możliwości swojego sprzętu. Adaptery USB-C Ugreen pomogą Ci pokonać wszelkie bariery kompatybilności. Poznaj całą ofertę naszego sklepu i bądź kolejnym zadowolonym klientem!

Adaptery USB-C

Adaptery USB-C to akcesoria, które pomagają nam radzić sobie z różnymi wyzwaniami kompatybilności, które często pojawiają się w dynamicznie rozwijającym się świecie technologii. Nie zawsze port w laptopie odpowiada złączu w kablu od monitora, czy projektora. Innym razem wejść USB jest za mało i musisz wybierać między myszką a klawiaturą. Adaptery USB-C rozwiązują te problemu.

Podstawową funkcją adapterów USB-C jest umożliwienie podłączenia urządzeń, które inaczej nie byłyby kompatybilne. Na przykład, jeśli masz laptopa z portami USB typu C, ale chcesz podłączyć urządzenie z klasycznym złączem USB typu A, adapter Ci to umożliwi USB. To przejściówki USB na wiele innych typów połączeń, takich jak HDMI, Ethernet, VGA i wiele innych.

Bezprzewodowe adaptery USB-C

Innym popularnym zastosowaniem adapterów USB-C są adaptery bezprzewodowe. Dzięki nim urządzenia, które normalnie wymagają połączenia przewodowego, mogą komunikować się bezprzewodowo. Na przykład, adapter USB Wi-Fi umożliwia komputerom stacjonarnym, które normalnie nie mają możliwości połączenia bezprzewodowego, dostęp do sieci Wi-Fi. Analogicznie, adaptery Bluetooth USB umożliwiają urządzeniom, które normalnie nie obsługują Bluetooth, takim jak komputery stacjonarne, korzystanie z tego typu łączności.

Jednym z najważniejszych aspektów adapterów USB-C jest to, że są one zazwyczaj plug-and-play. Oznacza to, że nie wymagają specjalnego oprogramowania ani skomplikowanych procedur instalacji. Wystarczy podłączyć adapter do portu USB, a system operacyjny powinien automatycznie rozpoznać nowe urządzenie i zainstalować odpowiednie sterowniki.

Adaptery USB-C Ugreen

Adaptery USB-C Ugreen są niezbędne, gdy chcesz korzystać ze starszych akcesoriów z nowymi urządzeniami. Przykładem może być adapter UGREEN CM445, który umożliwia podłączenie tradycyjnych słuchawek z mini jackiem 3,5 mm do urządzeń z portem USB-C, takich jak najnowsze modele smartfonów.

Przejściówka UGREEN MM123 idzie o krok dalej, dodając dodatkowe wyjście VGA, umożliwiając podłączenie do starszych monitorów i projektorów.

Jeśli chcesz podłączyć starsze urządzenia USB do nowego komputera z portami USB-C, adaptery takie jak UGREEN US382 są idealne. Przekształcają one USB typu C na USB typu B, umożliwiając podłączenie drukarek, skanerów i innych urządzeń USB typu B.  

Adaptery USB Ugreen w naszej ofercie różnią się między sobą prędkością transmisji danych, zasięgiem dla adapterów bezprzewodowych oraz dodatkowymi portami. Te ostatnie mogą działać jednocześnie jako huby USB.

Dla tych, którzy potrzebują większej ilości portów, oferujemy także huby USB, takie jak modele UGREEN 140807 i 140808. Te wszechstronne adaptery nie tylko dodają dodatkowe porty USB 3.0 do Twojego komputera, ale również zawierają dodatkowe wyjścia HDMI, pozwalając na podłączenie dodatkowego monitora.

Nie zapominajmy też o najprostszym, ale niezmiernie użytecznym adapterze USB-C do USB-A. Ten niewielki gadżet, taki jak model UGREEN 140798, jest niezbędny, jeśli chcesz podłączyć standardowe urządzenia USB do laptopa lub smartfona z portem USB-C.

Każdy produkt w kategorii Adaptery USB-C jest starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność. UGREEN to marka, na której możesz polegać, oferująca innowacyjne rozwiązania do codziennych wyzwań technologicznych.

pixel