Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable Mini Jack Ugreen

( ilość produktów: 113 )

Kable mini jack, znane również jako wtyczki mini, to męskie złącza o średnicy 3,5 mm, używane w słuchawkach komputerowych, zestawach słuchawkowych, mikrofonach i głośnikach, które łączą się z kartą dźwiękową. Kable mini jack Ugreen, jakie kupisz w naszym sklepie Ugreen.pl są kompatybilne z tabletami, telewizorami, telefonami, laptopami, a także gitarami elektrycznymi, mikserami audio i amplitunerami. Nie wymagają żadnej dodatkowej konfiguracji. Sprawdź całą naszą ofertę!

Kable mini Jack

Kable mini jack służą do przesyłania nieskompresowanych analogowych sygnałów audio mono lub stereo PCM. Nie obsługują jednak dźwięku przestrzennego, chyba że używane są do tego celu wielokrotne pary, jak w przykładzie karty dźwiękowej. Połączenie za pomocą kabla mini jack 3,5 mm można znaleźć na wielu urządzeniach AV. Ten typ wtyczki to jeden z przykładów, jak dźwięk jest przekazywany z komputera do urządzenia peryferyjnego.

Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm to standardowy wtyk audio. Kable mini jack najczęściej używane są do podłączania par stereo do smartfona lub przesyłania dźwięku z telefonu do zewnętrznego wzmacniacza, czy to w domu, czy w samochodzie. W zależności od liczby pierścieni we wtyczce, słuchawki mogą również zawierać mikrofon.

Kable mini jack często używane są do połączenia słuchawek z małym przenośnymi urządzeniami, takim jak telefon komórkowy lub odtwarzacz multimedialny. Alternatywnie, port 3,5 mm jest często używany jako wejście/wyjście stereo na poziomie liniowym na urządzeniu takim jak telewizor.

Służy także do odbierania dźwięku stereo z komputera lub laptopa, dzięki czemu można usłyszeć dźwięk z komputera na głośnikach telewizora. 

Kable Mini Jack stereo często służą jako alternatywne analogowe złącza stereo w porównaniu do bardziej powszechnego złącza fono. Jednak tam, gdzie jest dostępne, kable mini jack często są jedynym sposobem na odsłuchanie dźwięku - na przykład wyjście słuchawkowe na telefonie komórkowym. Może również ułatwić przesyłanie dźwięku do innych urządzeń. Często na tyłach telewizora można znaleźć różne analogowe połączenia stereo. 

Kable mini Jack Ugreen 

Oferta kabli mini Jack w naszym sklepie Ugreen.pl to szeroki wybór kabli audio o różnych długościach, złączach i kolorach, dostosowanych do wielu zastosowań. Każdy z nich służy do przesyłania nieskompresowanych analogowych sygnałów audio, co gwarantuje czyste i naturalne brzmienie dźwięku.

Kable mini jack dostępne są zarówno w wersji mono, jak i stereo, z końcówkami mini jack 3,5mm, jack 6,35mm, 2RCA, czy nawet z końcówką żeńską.

Produkty z tej kategorii, takie jak Ugreen AV127, Ugreen AV116, Ugreen AV112 oraz Ugreen AV198 są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak miedź bez tlenku, nylon i stop cynku, co gwarantuje ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Wszystkie złącza są pozłacane, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku, a jednocześnie zwiększa żywotność produktu.

Kable mini jack są wygodne w użyciu, niezależnie od ich długości. Bez względu na to, czy potrzebujesz kabla do połączenia swojego smartfona z systemem audio domowym, czy do połączenia miksera dźwięku z głośnikami, znajdziesz odpowiedni kabel mini jack, który spełni Twoje oczekiwania.

Wszystkie kable mini jack w tej kategorii są łatwe w obsłudze. Wystarczy podłączyć je do odpowiednich urządzeń, a będziesz mógł cieszyć się doskonałą jakością dźwięku.

pixel