Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Adaptery HDMI Ugreen

( ilość produktów: 41 )

Adaptery HDMI Ugreen to niezawodne narzędzia, które umożliwiają bezproblemowe połączenia między różnymi urządzeniami multimedialnymi. Zapewniają wysoką jakość przesyłanych danych, wszechstronność, kompatybilność i wygodę użytkowania, sprawiając, że są idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie wydajność i jakość. Poznaj całą naszą ofertę Adapterów HDMI!

Adaptery HDMI

Adaptery HDMI to narzędzia, które umożliwiają transmisję sygnału wideo i audio wysokiej jakości między różnymi urządzeniami elektronicznymi. Bez względu na to, czy chcesz podłączyć laptopa do telewizora, projektora do komputera, czy konsolę do gier do monitora, adapter HDMI jest niezastąpionym narzędziem, które ułatwia to zadanie.

Adaptery HDMI działają przez przekształcanie jednego typu portu na inny, zgodnie z potrzebami użytkownika. Na przykład, adapter USB do HDMI umożliwia podłączenie urządzenia z portem USB, takiego jak laptop, do urządzenia z portem HDMI, takiego jak telewizor lub monitor. Ta zdolność do przekształcania pozwala na większą elastyczność i kompatybilność między różnymi urządzeniami.

Adaptery HDMI są niezwykle wszechstronne. Można je stosować z:

 • telewizorami,
 • laptopami,
 • projektorami,
 • monitorami,
 • konsolami do gier,
 • dekoderami,
 • urządzeniami audio.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku to kolejne zalety adapterów HDMI. Dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowej, adaptery HDMI mogą przesyłać sygnał bez utraty jakości, co oznacza, że obraz i dźwięk są czyste, ostre i realistyczne. Niektóre modele adapterów HDMI są również wyposażone w technologię obsługującą przesyłanie dźwięku przestrzennego, co zapewnia jeszcze lepsze doświadczenie audio.

Adaptery HDMI są wyjątkowo lekkie i mają niewielkie wymiary. Czyni je to idealnym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują lub potrzebują łatwego rozwiązania do prezentacji, lub pokazów. Większość adapterów HDMI jest wystarczająco mała, aby zmieścić się w kieszeni lub torbie i plecaku na laptopa.

Adaptery HDMI Ugreen

Adaptery HDMI Ugreen są łatwe w użyciu. Wystarczy podłączyć adapter do odpowiednich portów na urządzeniach, które chcesz połączyć, a następnie je uruchomić. Niektóre mogą wymagać dodatkowego zasilania, co jest zazwyczaj dostarczane przez port USB.

Najważniejsze cechy adapterów HDMI Ugreen to:

 • uniwersalna kompatybilność,
 • wszechstronność,
 • współpraca z różnymi urządzeniami,
 • łatwość przekształcenia portów HDMI na VGA, mini DisplayPort, USB- C lub na odwrót.

W naszym sklepie Ugreen.pl możesz wybrać adaptery HDMI, które obsługują różne standardy i formaty, takie jak 4K, Full HD, 3D, Ethernet i wiele innych. Przykładem takiego produktu jest przejściówka HDMI do VGA mini DisplayPort, która obsługuje 4K@30Hz i Full HD 1080p. Rozwiązaniem wartym uwagi jest także adapter HDMI żeński do mini HDMI męskiego obsługuje 4K 60Hz, Ethernet, HEC, ARC oraz audio na 32 kanały.

W naszej ogfercie Ugreen.pl znajdziesz akcesoria, które pomagają w zarządzaniu przestrzenią roboczą. Adaptery i huby USB-C do HDMI, takie jak adapter hub Ugreen USB-C do 4x USB 3.0 HDMI, czy adapter hub Ugreen 2xUSB_C do 3x USB 3.0 HDMI, umożliwiają jednoczesne podłączenie wielu urządzeń, zapewniając wygodę i efektywność pracy.

Wszystkie produkty Ugreen.pl są wykonane z materiałów najwyższej jakości, jak aluminium co gwarantuje ich trwałość i odporność na zużycie. Adaptery HDMI są wyposażone w solidne złącza, które zapewniają stabilne i niezawodne połączenie, a ich kompaktowy design sprawia, że są łatwe do przenoszenia i przechowywania.

pixel